sanal sistem

HPQ-User
27-03-2008, 19:41   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Cranb sormuş:
Merhabalar ben suanda askerlik gorevini yapan bir okuyucunuzum.carsi izinlerimizde internet kafelerden mail.bankacılık islemleri vs.. işlerimizi takip etmeye calısıyoruz.ortak kullanıma acık bu sistemlerde hem guvenlık hemde ihtiyac duydugumuz programlarla calısmak mumkun olmuyor.Linux ve turevlerinin cdden calısan turevleri oldugunu biliyorum.(eski sayılardada boyle makaleler oldugunu biliyorum)Windows ortamında hafıza kartlarından calıstırabilecegimiz,takıldıgı sistemin sadece internet baglantısını kullanıcak pst dosyamızıda içinde tutabilecegimiz yani bir nevi software loptop.Boyle bir  sistem olusturmak mumkunmudur.simdiden tesekkurler

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
internete giris yapabilen herhangi bir pc/internet kafeler

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)

ab_
28-03-2008, 15:06   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
62 mesaj

programlarınızı üzerine kurabileceğiniz ve üzerinde çalıştırabileceğiniz depolama aygıtları almanızı öneririm.... dediğiniz gibi bu sayede kendinize özel bir alanınız olmuş olacak...

Borga-x
28-03-2008, 15:12   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Falsh bellek alarak ıcıne www.portableapps.com sitesinden indirip kurabılecegınız flash bellek programlarını yıne aynı sıtede bulacagınız U3 programı ıcıne kurabılırsınınz. Bu flash bellegı sıstemden cıkarttıgınız anda sıze aıt cerezler ozel verılerın hepsı otomatık silinecektır. Kımse bu bılgılere o sıstemde bulamaz. U3 destekli bellekte almak bır alternatıftır. Toshıbanın boyle bır flash bellegı var. Hem program aramak zorunda kalmıyorsunuz hemde gayet kullanışlı ben kullanıyorum çok işe yarıyor şifrede atayıp bellegı kaybetsenız bıle baskaları ıcındekı bılgılere ulaşamıyor.