Sanırım sXe'de bir şey var

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Batuhan Karsan 26
16-01-2011, 11:24   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

Arkadaşlar Cs oynuyorum.sXe kurulu.2 gündür hiç karşılaşmadığım sorunlarla karşılaşıyorum.2 kere mavi ekran yedim.1.sinde olay şöyle idi:
Ben soccerjam map bakıyordum gamemonitorden.Oradada Sw ip'sine basınca direk açma özelliği vardı.Bu arada sXe açık oyun kapalı.Ben bastım ona Steam yazdı.Ben değiştirdim hl.exeyi seçtim tamam'a bastığım anda mavi ekran yedim.3 sn sonra reset attı bilgisayar.
2.side böyle:
Cs oynadıktan sonra Jadde'ye girdim.sXe açıktı.Tahminen sXe ile Xtrap çakıştı.Zaten sXe oyuna girer girmez o bela hatalarından biri olan not defteri çıktı.Ben not defterini kapatıp oyuna devam ettim.Oyundan çıkınca 2 sn ekran siyah kaldı ve sonra gene aynı mavi ekran ve 3 sn sonra reset.
Bu arada pc kasa kapağı açık baya bir zamandırda (3 ay)gibi bir süredir temizlemedik.Sorun sXe'demi yoksa tozdan mı ?

tt35
16-01-2011, 12:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
125 mesaj

Cs'yi tamamen bilgisayardan kaldır tekrar kur v23 patch at sxeyide orjinal sitesiden indirip engellemesini kaldır. Sorunun büyük ihtimalle biter . Birde Sxe yi hep açık bırakma sadece csye girerken aç çıkıncada kapat ve sxe ile birlikte msn çalıştırma