Sarı kız

Toxic
01-07-2009, 22:51   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,600 mesaj

Sarı kız

Yaşlı bir çiftçi trafik kazasında mağdur olduğu gerekçesiyle, mahkemedesavunmak yapmaytaydı. Kazaya sebep olan nakliye firmasının avukatısordu:

- Kaza yerine gelen polis ekibine "İyiyim" demediniz mi?

Çiftçi ifadesine başladı:

- Traktörümün arkasında besili ineğim sarıkız ile birlikte giderken, bu nakliye şirketinin kamyonu...... Avukat sözünü kesti:

- Ayrıntıları sormuyorum, yalnızca şu soruya cevap verin! Kaza yerine gelen polis ekibine "İyiyim" Dediniz mi? Demediniz mi?

- Şimdi efendim, biz sarıkız ile birlikte giderken........ Avukat yine çiftçinin sözünü kesti ve hakime dönerek:

- Efendim, Bu adam kaza yerine gelen polis ekibine, kendisine durumunusorduğu zaman "Çok iyiyim" demişti. Şimdi aradan 3-4 hafta geçtiktensonra mağduriyetini öne sürerek, müvekkilimi dava ediyor. Lütfen kazasırasında iyi olduğunu söyleyip söylemediği konusunda ki sorumadoğrudan cevap vermesini söyler misiniz?!

Hakim:

- Bir dakika. Önce şu sarıkız hikayesini duymak istiyorum.

Çiftçi hakime teşekkür edip, ifadesini sürdürür:

- Bu nakliye şirketinin kamyonu traktörüme çarptığında; ben birhendeğe, sarıkız başka bir hendeğe savrulduk. Sersemlemiş bir haldeyatarken, diğer taraftan sarıkızın yanık yanık böğürmeleriniduyabiliyordum. Belli ki çok acı çekiyordu. O sırada hemen ordangeçmekte olan polis ekibi durdu ve memurlardan birisi gidip diğerhendekte yatan sarıkıza baktı. 1-2 dakika sonra da tabancasını çıkarttıve inlemekte olan sarıkızı iki kaşının ortasından vurdu. Ardındanelinde dumanı tüten tabancası ile yanıma geldi ve bana "Sen nasılsınAmca" diye sordu. Siz olsanız ne cevap verirdiniz?!..

MBTGROUP
01-07-2009, 22:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Vah garibim

PsK_Pc_06
02-07-2009, 10:09   |  #3  
PsK_Pc_06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
752 mesaj