satılık airtes rt 206 kablosuz modem

Seyhan Bahçe
24-10-2010, 16:07   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
146 mesaj

ewet beyler elimde fazladan bitane daha modem var ve satmak istiyorum adana içi elden teslim edilir  diğer şehirlere kargo ücrteti benden  fiyat konusunda bi bilgim yok  ikinci el olarak     teklifler açıktır Islık

Son Düzenleme: Seyhan Bahçe ~ 24 Ekim 2010 16:09
black_flood
24-10-2010, 17:04   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

bu modem türk telekomun verdiği modem sanırım ve en kötü yanı sadece [email=*****@ttnet]*****@ttnet[/email] uzantısı ile çalışması diğer sağlayıcılar ile çalışmıyor smile turknet yada superonline gibi. modemin sıfır fiyatını bulamadım fakat bu ürünün garanti durumu nedir birazda onu belirtirsen iyi olur belki alabilirim en azından datron adı altında üretilen çakma irlanda malındanda kurtulmuş olurum.

Seyhan Bahçe
24-10-2010, 19:17   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
146 mesaj

ürün elime bi yerden geçti  ttnetin  ürettiği model den yani herhangi bi sorunu yok  garantisi yok sanırım  almayı düşünürsen  pm at fiyatt neyse yaparız bişiler çalışıyor denedim

Atilla Sarıtaş
24-10-2010, 19:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj
Alıntı: black_flood  
bu modem türk telekomun verdiği modem sanırım ve en kötü yanı sadece [email=*****@ttnet]*****@ttnet[/email] uzantısı ile çalışması diğer sağlayıcılar ile çalışmıyor smile turknet yada superonline gibi. modemin sıfır fiyatını bulamadım fakat bu ürünün garanti durumu nedir birazda onu belirtirsen iyi olur belki alabilirim en azından datron adı altında üretilen çakma irlanda malındanda kurtulmuş olurum.
Firmware ile o sorun çözülüyor diye biliyorum ?