SATILIK! Hp Compaq Presario C700ET (4 Hediye ile)

neuwenix
19-06-2010, 21:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

İşlemci türü : Intel® Pentium® çift çekirdekli işlemci T2310 - 1,86 GHz, Düzey 2 önbellek 1 MB
Yüklü işletim sistemi : Orijinal Windows Vista® Home Premium 32 bit
Standart bellek : 1024 MB
Maksimum bellek : 1 GB'a kadar DDR2 belleği destekler
Bellek düzeni : (2 x 512 MB)
Dahili sabit disk sürücüsü : 120 GB
Sabit disk denetleyicisi : SATA Sabit Disk Sürücüsü
Sabit disk sürücüsü hızı : 5400 rpm
Optik sürücü türü : Çift Katman desteğine sahip Super Multi DVD Yazıcı (+/-R +/-RW)
Modem : Yüksek hızlı 56K modem
Ağ arabirimi : Ethernet 10/100BT tümleşik ağ arabirimi
Kablosuz teknolojileri : 802.11b/g WLAN
Harici G/Ç bağlantı noktaları : 3 USB 2.0, 1 VGA bağlantı noktası, 1 RJ11 modem konektörü, 1 RJ45 Ethernet konektörü, S-video TV çıkışı, 1 kulaklık çıkışı, 1 mikrofon girişi
Ekran boyutu : 15.4” WXGA High Definition BrightView Widescreen
Ekran çözünürlüğü : 1280 x 800
Video adaptörü : Intel® Graphics Media Accelerator X3100
Video RAM : En çok 251 MB toplam kullanılabilir grafik Belleği
Dahili ses : 3B Sound Blaster Pro uyumlu ses - 16 bit tümleşik
Hoparlörler ve mikrofon : Altec Lansing® hoparlörler
Klavye : 101 tuşlu, uyumlu klavye
İşaret aygıtı : Açma/Kapatma düğmesi , özel dikey ve yatay Yukarı/Aşağı Kaydırma yüzeyi, ses düzeyi ayarlama, ses kapatma düğmeleri ve 1 Hızlı Başlatma Düğmesine sahip Dokunmatik Yüzey
Güç kaynağı türü : 65 W AC Güç Adaptörü
Yazılım - Verimlilik ve finans : Microsoft® Works 8
Önceden kurulu yazılımlar : Microsoft® Internet Explorer 7.0; Windows Mail; Adobe® Reader 8.0
Optik sürücü yazılımı : Windows Media Player; HP Photosmart Essential , Windows Photo Gallery ; DVD Play ; Windows Movie Maker, Windows DVD MakerRoxio MyDVD Basic ; Roxio Creator Basic ; Windows Media center
Ağırlık : 3,10 kg (6,87 lbs)
Paket ağırlığı : 4,45 kg
Boyutlar (G x D x Y) : 35,70 cm (U) x 25,70 cm (G) x 2,54 cm (min Y) / 3,96 cm (maks Y)
Paket boyutları (G x D x Y) : 485 x 112 x 360 mm
Şarj Ünitesi : Gelişmiş mikro işlemci kontrollü akıllı yapı, Farklı dizüstü bilgisayarlar için değiştirilebilir uçlar, 15-24V arasında otomatik ayarlanan güvenli, kararlı çıkış gerilimi, Tüm Dünya ülkeleri ile uyumlu 100-240V giriş gerilim aralığı, Statik elektrik yükü biriktirmeyen güvenilir tasarım, Yangına karşı dayanıklı plastik gövde, EMC/EMI filtresi

Hediye #1 : Show 5+1 Ses Sistemi Yanında Ücretsiz Olarak İsterseniz Verilecektir. Ses Sistemi Ahşap Kaplamadır. 4 Haporlör Çıkışı Çalışmakta 5. Çıkış Olan CENTER Çıkışı ise çalışmamaktadır. (Arka Kasasını Tekrar Açıp Vidalarını Takarsanız Çalışacağını Düşünüyorum.) Diğer 2 FRONT , 2 Rear ve +1 Ses Çıkışları ve Hoparlörler Çalışmaktadır...

Hediye #2 : Laptop Çantası (Asus Markadır.)

Hediye #3 : Datron Wireless Klavye ve Mouse

Hediye #4 : A4Tech Kulaklık ve Mikrafon

Notlar : Laptop Üzerinde ORJİNAL Windows Vista 32 Bit Kuruludur. Lisans Numarası Laptop Altındaki Etikette Bulunmaktadır. Eğer İstenilirse. Ücretsiz Windows 7 veya Windows XP Sistemleri Kurulu Olarak Teslim Edilebilir... Garantisi Yoktur.. İzmir İçi Elden Teslim Edilir. İzmir Dışındaki AlıcılarSatın Alacak Kişi Güvenli E-Ticaret Sitelerindeki İlanımdan da Satın Alabilir..

Tek Olumsuzluk : Mouse Alanında Kullanımdan Dolayı Aşınma Oluşmuştur (Fotoğrafta Görebilirsiniz). Ama Kullanıma Engel Değildir.

Neden Yanında Bu Kadar Hediye Veriyorsunuz Derseniz..
Çünkü Yeni ve Küçük Bir Eve Taşındım.. Tüm Sistemlerimi Yeniliyorum.. Etraftada Kablo Kasalar vb Görmek istemiyorum artık :) Bu Eşyaları Kullanmayacağım ve Hediye Olarak Verdiklerimi Tek Tek Para ile Satmaktansa Laptop Yanında İSTENİLİRSE ücretsiz olarak hediye edeceğim..

FİYAT : 600 TL

Son Düzenleme: neuwenix ~ 19 Haziran 2010 21:54