Satılık NETMASTER CXC-150 Kablo Modem KUTULU TEMİZ

spookydream
06-08-2011, 20:52   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
31 mesaj

Merhaba arkadaşlar. Bu ürünü 2 sene önce Gold Bilgisayar’dan aldım. Ama sadece 1 kere kullanıp tekrar kutusuna kaldırdım. İhtiyacım olmadığı için satıyorum. Ürünün kutusu ve parçaları eksiksizdir. Üründe herhangi bir arıza ve sorun yoktur. Garanti süresi yeni bitti. İstanbul içi elden teslim edeceğim. Diğer illere ise önce para sonra ürün şeklinde yollayabilirim. Satış fiyatı 75 TL’dir. Sıfır ürünün fiyatı Vatan’da 95 TL’dir. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler yada konuya yorum bırakabilirler.

Ürün Resimleri:

Üreticinin açıklaması:
NetMASTER CXC-150 kablo modemin Tak&Çalıştır özelliğiile Kablo TV şebekesinden internet erişiminizi çok basit bir şekildesağlarsınız. Cihaz üzerinde bulunan USB veya ethernet portu üzerindenistediğiniz bağlantıyı yaparak evinizde bulunan bir bilgisayara erişim sağlayabilirve evde veya işyerinizde bilgisayar sayısı arttıkça NetMASTER WDS-840 AP-Routercihazı ilavesi ile kablo internet erişiminizi diğer bilgisayarlarapaylaştırabilirsiniz. Bu ürünü almadan size en yakın Çözüm Ortağımızdanabonelik işlemini tamamlamanız gerekir. 0 216 366 6696'dan Çözüm Ortaklarımızile ilgili detay bilgi alınabilir.

Teknik Özellikleri:
• DOCSIS 2.0 Cable labs onaylı ve DOCSIS 2.0 donanım veyazılımına sahiptir
• USB 12 Mbps ve Ethernet (10 base T) portlu
• 100-240VAC gerilimleri arasında çalışabilir
• Web arayüzü
• Küçük boyutlarda tasarım
• Power, PC, Cable ve Status bilgilerini gösteren LED önpanel
• USB ve Ethernet ara kablolu
• Kablo TV hattı için F-bağlantısı
• 10/100BaseT Ethernet ve USB bağlantısı
• Çoklu kullanıcı desteği: IP trafiği için şeffaf bağlantıözelliği
• RSA ve 56 bit DES veri şifreleme güvenlik özelliği
• Kablo üzerinden veri sistemi arabirim spesifikasyonları(DOCSIS) uyumluluğu sayesinde çoğu kablo hizmet sağlayıcıyla karşılıklıçalışabilirlik olanağı
• Hizmet sağlayıcısı desteklediği takdirde kullanıcıya doğru(download) 42.88 Mbps'e ve
• merkeze doğru (upload) 10.24 Mbps'e kadar çıkabileniki-yollu veri hızları
• SNMP şebeke yönetim desteği
• Kablo modem yazılımı, kablo hizmet sunucunuz tarafındanotomatik olarak terfi ettirilebilir
• Uzaktan izleme için özel DHCP sunucusunu destekler
• Kolay okunur LED (ışıklı gösterge)
• Kolay kurulum ve yükleme için "Tak ve Çalıştır"özelliği

Son Düzenleme: spookydream ~ 06 Ağustos 2011 20:54