SATILIK ÜST DÜZEY MASA ÜSTÜ PC

Snathys
13-04-2009, 16:18   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Merhaba Arkadaşlar çok severek kullandıgım bilgisayarımı satmak zorundayım nedeni ise yurtdışına gidip bidaha dönmiyecek olmam.. Bilgisayar gerçekten dört dörtlük.. parçaların uyumu vs.. görüceksiniz zaten

Ekran Kartı HIS HD4870 512MB. Exa bilgisayardan alındı garantisi devam ediyo 16 ay daha var şuan ki fiyatına bakabilirsiniz.

Anakart Gigabyte 965P DS3 rev.3.3 160 tl'ye alındı ama inanın o anki en ucuz fiyatı peşin fiyatına oldugu için 200tl di çogu yerde Garantisi Devam Ediyo.

Cpu/İşlemci Intel Core 2 Duo E6600 341 Tl ye alındı yine anakart gibi peşin fiyatına 400 tl di çogu yerde garantisi devam ediyo şunuda ekliyim donanımdan anlayan kişiler bilir zaten İşlemci ve anakart Efsaneydi Uyum olarak Fiyat performans vs..

Gelelim Kasaya.. Enermax Chakra 191 tl'ye alındı Dh video incelemede Big tower yani bi boy büyügünün incelemesi var ordan özelliklerine bakarsınız ama ben yinede kısaca özetliyim yan tarafında 25 cm'lik süper sessiz bi fan var bu fanın 2 özelliği vardır biri içerdeki sıcak havayı dışarı atabilme diğeri ise Soğutabilme yani içeriye hava üfler.. önde ve arkada olmak üzere 2 tane 12cm'lik fan yeri vardır bunu siz kendiniz takıcaksınız işte benimde en gurur duydugum nokta burasıdır tanesini 22 tlye aldığım 2 tane fan takılıdır kasada biri içeri Soğuk hava biri ise içerdeki sıcak havayı dışarı atar neden gurur duydugumsa fanların inanılmaz sessiz oluşudur 2 tanesine 44tl verdik olsun o kadar yani.. kasanın ve fanların GARANTİSİ devam ediyo

Ram.. 2GB Kingston 800hz ömür boyu garantili 200tlye almıştım ikisini şimdi daha ucuz tabi ramler.

Hard disk Western Digital 250Gb Sata2 16mb ön bellek 107lye aldım peşin.. yine şuan ki fiyatı 110tl bunun içinde ufak bi not düşücem
arkadaşlar WD bence en iyi Hard disk markasıdır Samsung ve Seagate kullananların Ses Sorunu vardı o zamanlar takır tukur diye ses çıkartıyomuş hala öyle mi bilmiyorum ama çogu kişi şikayetçiydi Western digital de ise Sıfır Sessizlik zaten en eski Hard disk markasıdır.. Garantisi Devam Ediyo..

LCD Ekran Philips 190X7FB Peşin 506 tl'ye alındı ve kampanya vardı.. 2MS Dokunmatik menü süper bi LCD Garantisi Devam Ediyo ve Ölü Pixsel Kesinlikle Yoktur..

Psu/Güç Kaynağı.. FSP Epsilon 700W yani bu sistemi rahat çalıştırır ilerde istediğiniz parçayı değiştirseniz bile sorun olmaz 4870x2 vs hiç sorun değil.. Kadıköy Inventus Bilgisayardan alınmıştır.. 240 tlye almıştım şuan ki fiyatı Exa bilgisayarda peşin 256tl taksitli 273

Logitech 2+1 Hoparlor bana göre f/p ürün mükemmel bi ses buyrun bakın http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=21099
garantisi devam ediyo..

Microsoft Klavye ve Mause Set.. http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=9846 garantisi devam ediyo

Evet arkadaşlar işte özellikleri böyle bilgisayarın buraya resim koymuyorum Ciddi olan arkadşlara Msnden resim gönderilicektir.. hiç bi parçada Sorun yoktur dediğim gibi Zorunluluktan satıyorum yoksa böyle bi bilgisayarı satmazdım...

istediğim fiyat 1150tl.
bilgisayarı istanbuldan elden vermeyi düşünüyorum evime gelip görebilirsiniz.. ama diğer türlüde isterseniz yollarım sorun değil benim için..

ciddi olan arkadşlar bilgisayarn resimlerini görebilirler Snathys@hotmail.com msn adresim bu.. ceptende ulaşabilirsiniz bana 0536 785 48 23

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 14 Nisan 2009 11:36
OptiqpasqaN
15-05-2009, 17:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
161 mesaj

:) inş satarsın kardeşim