Satılık/Takaslık Netbook ve Nokia N73

OkanZB
27-02-2010, 20:16   |  #1  
OkanZB avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
82 mesaj

Datron Mobee 8.9 Netbook

VIA C7-M 1.2 Ghz İşlemci
        60 GB Harddisk
        1 GB RAM
        64 MB Paylaşımlı Ekran Kartı
        Dahili kart okuyucu ve 1.3 mp kamera

Kutusu taşıma kılıfı 1 adet yedek pili, şarj aleti ve orjinal windows vista starter cdsi ile beraber verilecektir.

Fakat şu an üzerinde Win7 Ultimate yüklüdür ve Xp yide denedik en uygunu en hızlı çalıştıranı Win7.Ama isteğinize bağlı olarak Vista Home Basic,Starter,XP de yükleyip verebiliriz.

Yaklaşık 1 yıl daha garantisi vardır.Garanti belgesi duruyor.

Takas şu parçalarla düşünüyorum;

AMD Athlon II X3 veya Phenom X2 işlemci

Yukardaki işlemcilere uyacak max 100 tl deyerinde anakart

min. 320 GB HDD

1+1 Ram.

Kısacası mantıklı takas tekliflerinize açığım üzerine bir miktar para ekleyipte takas yapabilriim, belirttiğim parçalardan herhangi biri + nakit olarakta kabul edebilirim.

Fiyat: 400 TL

Nokia N73.

Arkadaşlar ürün asla tamir görmemiştir.İç kısmından değişen parçası yok.Dış kapağı değiştirdim vallahi orjinal diye 40 liraya aldım ama satıcının insaniyetine kalmış bir durum ben yinede belirteyim dedim mfakat orjinal kapak takımınıda vereceğim.

Kutusu ve faturası yok.Fakat garantisi devam ediyor yarın gidip öğreneceğim ne kadar kaldığını.Orjinal kulaklığı ve pc bağlantı kablosuyla beraber vereceğim.

Takas sadece NOKİA ile olur.N81,X3,5800 gibi modeller ve ayarında telefonlarla takas yapacağım üzerine tabiki nakit ekleyebilirm.

Fiyat 220-240 falan yazıyorum ama direk 200 yazınca millet hala pazarlık yapmaya çalışıyor.Ciddi alıcısı varsa 200e vereceğim.

Fiyat:200