sayın modlar şu konuyu kilitleyin artık.

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
CU_GS7
30-05-2006, 21:32   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6,371 mesaj

make-believe`e bilgi fukarası diyorsan ayıbın alasını edersin..İnsanları tanımadan,bilemeden bazı sözleri söylemek çok komik ve gereksiz oluyor..

Jazzy,
Olay bu..:
Hoşgeldiniz ekranını kaldırarak bir hızlanma hissetmeyeceksin..(Hadi 1 buçuk saniye açılış hızın artsın..)Bu 1 buçuk saniye için kırmayalım birbirimizi..

jazyy
30-05-2006, 22:46   |  #27  
OP Yıllanmış Üye
207 mesaj

yardımcı olamıyorsan kardeş olamıyorum dersin .sen karşındakini ciddiye almayan alaycı tavrınla terbiyesizlik yapmıyorsunda ,ben gereğini yazıncamı terbiyesiz oluyorum .sen karşındakini ciddiye almayı öğren önce .hadi diyelim ki espri yaptın esprinin yeri chip forum/win.xp. değil kardeş sen yaptığını bidaha düşün yada kendini benim yerime koy burada bilmediğim bir şeyi öğrenmeye çalışıyorum sen kalkmış benimle dalga geçiyorsun,yinede ben terbiyesizsem bidaha terbiyesizlik yapmam yani msj atmam bu foruma hoşuna gidermi bu.bu arada bana teknik olarak olarak anlatılan şeyleri son kullanıcılar bile biliyor.yukarıda ki msj lara bakarsan ben zaten tüm arkadaşlara tşk.etmiştim.cu GS7 kardeş sen beni ne kadar tanıyorsunda karşıma savcı gibi dikiliyorsun sen olayı anlamamışsın bile .bu arada ben forumda senden eskiyim make_believe kardeş sen benden daha dünküsün

Son Düzenleme: jazyy ~ 30 Mayıs 2006 22:49
jazyy
30-05-2006, 22:54   |  #28  
OP Yıllanmış Üye
207 mesaj

bu arada dikkat etmemişim ihtimal vermediğimden herhalde seviyesiz diye konuşan sensin ağzını topla diyende sensin sen ağzını topla .ben seviyesiz falan değilim artık söz kiminse onun olsun

ufuks
30-05-2006, 22:58   |  #29  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj
jazyy
yardımcı olamıyorsan kardeş olamıyorum dersin .sen karşındakini ciddiye almayan alaycı tavrınla terbiyesizlik yapmıyorsunda ,ben gereğini yazıncamı terbiyesiz oluyorum .sen karşındakini ciddiye almayı öğren önce .hadi diyelim ki espri yaptın esprinin yeri chip forum/win.xp. değil kardeş sen yaptığını bidaha düşün yada kendini benim yerime koy burada bilmediğim bir şeyi öğrenmeye çalışıyorum sen kalkmış benimle dalga geçiyorsun,yinede ben terbiyesizsem bidaha terbiyesizlik yapmam yani msj atmam bu foruma hoşuna gidermi bu.bu arada bana teknik olarak olarak anlatılan şeyleri son kullanıcılar bile biliyor.yukarıda ki msj lara bakarsan ben zaten tüm arkadaşlara tşk.etmiştim.cu GS7 kardeş sen beni ne kadar tanıyorsunda karşıma savcı gibi dikiliyorsun sen olayı anlamamışsın bile .bu arada ben forumda senden eskiyim make_believe kardeş sen benden daha dünküsü
Mesele dünkü bugünkü meselesi değil.Make-believe sendn sonra gelmiş olmasına rağmen senin forumdaki paylaşımındn cok daha fazlasını yaptı.Cogu kişinni problelmi için elinden geleni yaptı ve çoğu problemi de çözdü.Şimdi sana tavsiyem make-believe seni yanında biraz eğitsin o zaman sende windowsun açılışını kendi başına hızlandırabilecek çözümler üretebilirsin.Aranızdaki nüans farkı bu işte.

jazyy
30-05-2006, 23:03   |  #30  
OP Yıllanmış Üye
207 mesaj

seni bayağı eğitmiş anlaşılan avukatlığına kadar yükselmişsin .aramızdaki fark siz bir grupsunuz ,ben tekim işte bütün mesele bu.artık aptalca bişe yazmasın kimse lütfen .konuyu kapatalım. bu arada meseleyi dünkü mesele yapan ben değilim senin müvekkilin.ama senin gruptan ya görmüyorsun ne yazdığını .dikkatli okusana ne yazmış müvekkilin.nick in ufuk ama gözünün önünü görmüyon sen daha
ben sana yardım edim genede al.

Sen daha bu forumda dünkü ç
Son Düzenleme: jazyy ~ 30 Mayıs 2006 23:15
make-believe
30-05-2006, 23:14   |  #31  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj
jazyy
seni bayağı eğitmiş anlaşılan avukatlığına kadar yükselmişsin .aramızdaki fark siz bir grupsunuz ,ben tekim işte bütün mesele bu.artık aptalca bişe yazmasın kimse lütfen .konuyu kapatalım. bu arada meseleyi dünkü mesele yapan ben değilim senin müvekkilin.ama senin gruptan ya görmüyorsun ne yazdığını .dikkatli okusana ne yazmış mü
jazzy diğer forum üyesi arkadaşlara da sataşma tarzından da belli oluyor ne kadar cahil ve düzeysiz bir adam olduğun. Yukarıdaki yardımlarımızı bir anda silecek kadar da nankörsün de. Dediğim gibi bence dostça amaçlarla yazılmış bir espriden nerelere geldi konu sayende...

ufuks
30-05-2006, 23:18   |  #32  
Yıllanmış Üye
3,430 mesaj
jazyy
seni bayağı eğitmiş anlaşılan avukatlığına kadar yükselmişsin .aramızdaki fark siz bir grupsunuz ,ben tekim işte bütün mesele bu.artık aptalca bişe yazmasın kimse lütfen .konuyu kapatalım. bu arada meseleyi dünkü mesele yapan ben değilim senin müvekkilin.ama senin gruptan ya görmüyorsun ne yazdığını .dikkatli okusana ne yazmış müvekkilin.nick in ufuk ama gözünün önünü görmüyon sen daha
ben sana yardım edim genede al.
Sen daha bu forumda dünkü ç
Dogru bana ve arkadaşlara cok yardımı oldugu aşikar.Sen buna eğitme diyebilirsin.Ama konu eğitimden açılmışken senin insanlık yönünden bayağı bi eğitilmeye ihtiyacın var.Bunu kimi başarbileceğini ben bilmiyorum.Yalnız bu forumda yok senle uğraşabilecek kadar boş bi adam.Bi marangoza uğra bence.O seni biraz yontsun.

jazyy
30-05-2006, 23:22   |  #33  
OP Yıllanmış Üye
207 mesaj
jazyy
darkstar kardeş iyi ki varsın .zaten aklımdan geçmişti konuyu açarken dark bunu bilir demiştim.sağolasın kardeş,ayrıca diğer arkadaşlarda yardımcı olmaya çalıştılar onşlarada tşk. ederim.kardeş dediğini yaptım sos ekledim sonuna ama yinede çıkıyor o yazı acaba ben yanlış bişemi yaptım
ben zaten tüm arkadaşlara teşekkür etmiştim.yukarıda belgesi var.ayrıca bir önceki msj.mda tekrarladım .sen hala beni foruma huzursuzluk çıkaran adam ilan edeceksin ya kalın kafalılığını sürdürüyorsun .sen önce yazılanları adam gibi oku .ingilizce dalga geçmeyi biliyorsun ama türkçe yazılanları okumadan cahilce saldırıyorsun.foruma beni kötü göstermeye çalışmana gerek yok ben foruma laf atmıyorum seni savuannlarda senin gi,bi vcahil ya okumadan rasgele yazı yazıyorlar ,yada art niyet var .DİKKAT forumdaki arkadaşlardan bahsetmiyorum senin zihniyetinde ki lerden bahsediyorum .ama sen şimdi bunuda çarpıtırsın.nasıl istiyorsan öyle yaz ben forumu kendini bilmez 2 kişi yüzünden karalamadım karalamamda haddini aşma .adam ol

make-believe
30-05-2006, 23:24   |  #34  
Yıllanmış Üye
1,836 mesaj

Ufuks kardeşim çok güzel bir benzetme yapmış. Üzerine başka söz eklemeye gerek bile yok. Böylelerinin hakettiği dil bu zaten.

ufuks
30-05-2006, 23:28   |  #35  
Yıllanmış Üye
3,430 mesaj

ben zaten tüm arkadaşlara teşekkür etmiştim.yukarıda belgesi var.ayrıca bir önceki msj.mda tekrarladım .sen hala beni foruma huzursuzluk çıkaran adam ilan edeceksin ya kalın kafalılığını sürdürüyorsun .sen önce yazılanları adam gibi oku .ingilizce dalga geçmeyi biliyorsun ama türkçe yazılanları okumadan cahilce saldırıyorsun.foruma beni kötü göstermeye çalışmana gerek yok ben foruma laf atmıyorum seni savuannlarda senin gi,bi vcahil ya okumadan rasgele yazı yazıyorlar ,yada art niyet var .DİKKAT forumdaki arkadaşlardan bahsetmiyorum senin zihniyetinde ki lerden bahsediyorum .ama sen şimdi bunuda çarpıtırsın.nasıl istiyorsan öyle yaz ben forumu kendini bilmez 2 kişi yüzünden karalamadım karalamamda haddini aşma .adam
Kardeş boşver kimin cahil kimin bilgili olup olmadıgına başkaları karar versin.Sen kafanı yorma.Oyle adam ol gibi ithamları da ayna karşısında tekrarla emin ol sana daha fazla faydası olur.Birde kimse kimsenin avukatı değil.Burda herkes arkadaş sana da birisi bu şekilde ithamda bulunsaydı onunda karşısında olurdum.

jazyy
30-05-2006, 23:30   |  #36  
OP Yıllanmış Üye
207 mesaj

KONUYU ÇARPTIRARAK ZEYTİNYAĞI OLACAĞINA ,ADALET GÖZLÜĞÜ TAKDA OLAYI ANLA ÖNCE SEN . ARAMIZDA CİDDİ ANLAYIŞ FARKI VAR .AMA MAALESEF BEN SANA BİR YER TAVSİYE EDEMİCEM .ALLAH YARDIMCIN OLSUN ,AKIL FİKİR VERSİN

jazyy
30-05-2006, 23:32   |  #37  
OP Yıllanmış Üye
207 mesaj

UFUK KARDEŞİN SENİ SAVUNUYOR DİYE ONUN YAZDIĞI DOĞRUDUR DEYİP TASDİK EDEN SENDEN BAŞKASI OLAMAZ ZATEN .NEYSE KONU AMACINA ULAŞMADI NETİCEDE YİNEDE SAĞOLUN TEŞEKKÜR EDERİM HAYIRLI GECELER .

ufuks
30-05-2006, 23:33   |  #38  
Yıllanmış Üye
3,430 mesaj
jazyy
KONUYU ÇARPTIRARAK ZEYTİNYAĞI OLACAĞINA ,ADALET GÖZLÜĞÜ TAKDA OLAYI ANLA ÖNCE SEN . ARAMIZDA CİDDİ ANLAYIŞ FARKI VAR .AMA MAALESEF BEN SANA BİR YER TAVSİYE EDEMİCEM .ALLAH YARDIMCIN OLSUN ,AKIL FİKİR
Sagol büyük yazınca daha iyi anladım.Belki de daha iyi anlamam için büyük yazmışsındır.Aklımdan fikrimden memnunum.Allah senin yardımcın olsun da Pcni 1.5 saniye daha erken aç.Ve yine Allah yardımcın olsun tutunabildğin ve sevilebildiğin yerlerde olursun inşallah.Yanlış anlama hepsi iyi dileklerim

CU_GS7
30-05-2006, 23:34   |  #39  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
jazyy
cu GS7 kardeş sen beni ne kadar tanıyorsunda karşıma savcı gibi dikiliyorsun sen olayı anlamamışsın bile..
Canım kardeşim..!!
Bu mesjımın savcılıkla ne alakası var..Ben sadece görüşümü belirttim..Yanlış itham ettiğin arkadaşımın düşündüğün gibi olmadığını ve eğer öyle düşünürsen yanlış düşündüğünü belirttim..
Evet seni tanımam gerekmiyordu o mesajımı atarken..Ama make-believe`i tanımam yetiyordu..
Olayı ben anladığımı düşünüyorum..Anlaşılmayacak ne varsa artık konuda..Ne demek istediysen anlamadığmı düşünerek..

Benim anladığım şu..:
make-believe gayet samimi bir şekilde espri yaptı sana..Bu esprisi ile de meşgul olduğun konunun bu kadar araştırılacak,bu kadar meşgul olunacak ve bir çözümü olsa bile çok da büyük verim sağlamayacağını mizah ile de olsa anlatmak istedi..Sen ise bu espriyi hakaret gibi gördün..Ancak asıl hakaretler bu yablış anlaman sonrasında başladı..Sonra sen de önüne gelene laf yetiştirdin..Güzel anlamışım sanırım..
Ama uzatmayalım,çünkü olan oldu artık..Windows`u 1 saniye hızlı açmak istiyorsan araştırmalarına devam edersin ya da bu sorunun çözümünü gerçekten bilen birinden yanıtı beklersin..Elbette buna sen karar verirsin..
1 saniye kazanmanın muhabbeti bu kadar kaybı gerektirmezdi..

make-believe
30-05-2006, 23:36   |  #40  
Yıllanmış Üye
1,836 mesaj

jazzy ben sadece Chip Forum'da yazmıyorum. İngilizce yazıştığım global forumlar da var. Bu espriyi global forumlardan herkes bilir. Ve olgunlukla karşılar. Cevap olarak bir iki sırıtan smiley yollar. Senin cahilliğin bak nerelere getirdi konuyu. Sen herhalde seninle alay ettiğimi düşündün anlamadan etmeden espriyi.

samet1986
30-05-2006, 23:36   |  #41  
Yıllanmış Üye
944 mesaj
jazyy
haddini aşma .adam
O haddini aşmıyor; o iyi niyetle yardımcı oluyor. Espriden anlamıyorsan git biraz cem yılmaz v.s. izle. Kendini geliştir.   
O zaten adam; hemde senin hiç varamayacağın bi rütbede.
Konu ister istemez dünkü çocuk, bugünkü çocuk konusuna gidiyor. Kayıt tarihin 08.2005, ama günlük ortalama mesaj sayın 0,5. Ne kadar katkın olduğun belli.

O, sana insanca yardım etmeye çalışmış, ama sen anlamamışsın.
Senin gibi, yardımdan,espriden,insaniyetten anlamayanlar yüzünden insanın forumda paylaşım yapası gelmiyor. İçi oksijen dolu bir tüpte, karbondioksitlik yapmayın...Bilmem anladınmı?

CU_GS7
31-05-2006, 00:09   |  #42  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
jazyy
SEVİYESİZ 4 KİŞİYİ BU 4 KİŞİ HARİÇ ONLARIN KENDİLERİ ÖZÜRLÜ. 4 KİŞİ ANLAMA ÖZÜRLÜ OLDUĞUNDAN KAR ETMEYECEKTİR.
ÖZÜRLÜ..!!
Bu mudur bu kadar mesajımızdan çıkardığın sonuç,koyduğun teşhis..
Sen en normal,en anlayışlı ve en süper insansın heralde..Ayıp etmişsin..Hem de çok fazla..

ufuks
31-05-2006, 00:10   |  #43  
Yıllanmış Üye
3,430 mesaj
jazyy
.BU 4 KİŞİ HARİÇ ONLARIN KENDİLERİ ÖZÜRLÜ ÇÜNKÜ.İNGİ,LİZCE FORUMLARA KATILMIŞSINIZ,AMA DALGA GEÇMEYİ ÖĞRENMİŞSİNİZ SADECE BİR İKİ TANE AYARLA BİR KAÇ BİLGİYLE ADAM OLUNMUYORMUŞ BU DÖRT KİŞİ CANLI ÖRNEK OLDULAR BANA .EVET ANLAŞILIR OLMASI İÇİN BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM AMA BU 4 KİŞİ ANLAMA ÖZÜRLÜ OLDUĞUNDAN KAR ETMEYECEKTİR.
Keşke biraz forumda dolaşsaydın da başkalarına ne kadar faydalı olmaya çalıştıgımızı görseydin.Bize anlama özürlü demişsin kendine yapılan küçük şakayı anlamamışsın.Boyle bir yere gelemzsin.Bizde dışlama politikası varsa sende de saldırma politikası apaçık ortada.Yanlış yapıyorsun.

samet1986
31-05-2006, 00:10   |  #44  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

Biliyormusun ? Sen git önce konuşmasını öğren. Senin gibi 10 tane adam toplada bu 4 kişiyi ve diğerleri öpte başına koy. Biliyormusun? sen tipik bi paranoyak rahatsızsın. Biz seni dışlamıyoruz.(10 dakika öce böyleydi). İşte paranoyaklığın burdan belli oluyor. Küçük biR kimyasal tepkimeye girde sende oksijen ol. Sen insanlıktan yardımdan anlamayacak kadar amazon ormanlarının derinlerinde yetişmiş bir  kişisin. Ben insanım. Taki doğumumdan beri, ama karşıma senin gibi insanlar çıksada yolumdan ve hedefimden şaşmayıp insan olarak öleceğim. (Ben imla kurallarına uyuyorum. İster anla, istersen anlama)

jazyy
31-05-2006, 00:14   |  #45  
OP Yıllanmış Üye
207 mesaj

anladım IQ'nuzda düşükmüş.[V]

jazyy
31-05-2006, 00:16   |  #46  
OP Yıllanmış Üye
207 mesaj

samet sen fotosentezde yapma ya tamam . bişe istemiyom dur öyle

jazyy
31-05-2006, 00:18   |  #47  
OP Yıllanmış Üye
207 mesaj

Keşke biraz forumda dolaşsaydın da başkalarına ne kadar faydalı olmaya çalıştıgımızı görseydin.Bize anlama özürlü demişsin kendine yapılan küçük şakayı anlamamışsın.Boyle bir yere gelemzsin.Bizde dışlama politikası varsa sende de saldırma politikası apaçık ortada.Yanlış yapıyorsun.

ufuk senmi saldırdın yoksa benmi sen yazdığının ramini bile tutamıyorsun,başkasına nasıl yardım ediyorsun

ufuks
31-05-2006, 00:19   |  #48  
Yıllanmış Üye
3,430 mesaj
jazyy
anladım IQ'nuzda düşükmüş.[V]
Test yaptırdım gayet normal kafanı yorma.

make-believe
31-05-2006, 00:20   |  #49  
Yıllanmış Üye
1,836 mesaj

jazzy bu kadar açıklama ve izahtan sonra hala sana hakaret edildiğini düşünmen inan anlaşılır şey değil. Sanki sağırlar muhabbeti yapıyoruz seninle. Gereksiz tepkini ve boş gururunu kırıp özür dilesen her şey kolayca hallolacak. Merak etme birşey kaybetmessin. Bu da bir erdemdir. Bak sana saatlerdir bir yanlış algılamanı gidermek için arkadaşlar da yazı yazıyor.

CU_GS7
31-05-2006, 00:20   |  #50  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Peki jazyy,
Eyvallah abi..make-believe seni azcık güldürmek istemiş, sen de gülmeye güldürmeye yer arıyormuşsun zaten..Ne halin varsa gör diyorum ben sana..Mutlu ol; ama kimseyi kırmadan..!!