sd kart dolu ama ,çeriği yok

Enes185
23-12-2013, 16:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhabalar  samsung galaxy ace gt-s5830i telefonuma eset mobile deneme sürümü yükledim  ve uyarı geldi  ben buradan  Anti-Theft  seçeneğinden  sms komutlarını gördüm  ve başka telefondan  bu komutları sırası ile uyguladım l

komutlar  eset wipe parola*

eset lock parola*

eset find parola*

eniştemin telefonuna    önce  maps  gps  kodu geldi enlem boylam teleofnumun nerede olduguna dahil 

sonra  imel numarası  ve  arkasından kilit   ve telefonumla bir saat kadar  ugraştım hiçbir sorun yoktu telefonum birden kapandı  ve fabrika ayarlarına dönmüş  olarak açıldı. mesajlar silindi mesajlar sorun değil   ama sd kartın içi dolu görünüyor ama içerigini göremiyorum ayarlar  sd kart  kısmından tomlam hafıza  7,46 vs dolu alan diyuor ama  hafıza kartını bilgisayara takıyorum içi boş 3 4 dosya var telefonun kendi dosyası ne yapabilirim...

sd kartta  dolu alan ful görünüyor ama içeriği yok    araçlar  klasör seçenekleri korunan sistem dosyalarını kaldırdım  yok yok...

murat5038
24-12-2013, 00:43   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Esetin başlıca hatası :) biçimlendir gitsin birdaha da bunları kullanma. Linux sistemle bir kontrol et içerilerini.