SE F305 ile sıra dışı bir oyun deneyimi

CHIP Online
22-06-2008, 16:29   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sony Ericsson'un yeni "motion gaming" telefonu, cep telefonun merkezine eğlenceyi yerleştiriyor.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/SE-F ... -deneyimi_7431.html

Sony Ericsson, oyun odaklı yeni telefonuyla yepyeni bir cep telefonu deneyimi sunuyor. Genç kullanıcıları hedefleyen Motion Gaming telefonu F305,  kullanıcının oyunları el ve kolunu sallayarak veya ekrana hafifçe vurarak kontrol etmesine izin veriyor. Gelişmiş hareket algılayıcı teknolojisini kullanan telefon,  bowling oynamak veya bir oltanın suya atılmasını gerçekleştirmek gibi hareketleri izleyebiliyor.

Dört dörtlük bir oyun deneyimi
Cihazdaki gelişmiş stereo hoparlörler, oyun deneyiminin keyfini  daha da artırıyor. Kayan kapaklı telefona 2.0 inç'lik bir ekran eklenmiş.

Sony Ericsson Ürün Pazarlama Müdürü Sven Totté daha iyi bir oyun deneyimi için geliştirilen model için: "Oyun oynamak artık bireysel bir eylemden öte, daha çok arkadaşlarla birlikte eğlenmek ve oyunla karşılıklı etkileşimde olmak demek. Bu bilgi doğrultusunda telefonumuzda hareket algılama teknolojisini kullandık ve bunu oyuna entegre etmek ise doğal bir gelişim oldu" diyor.

8 saate kadar oyun oynama şansı sunan F305; isteğe bağlı olarak alınabilecek Power Pack CPP-100 yedek güç ünitesi ile oyun zevkinin yarıda kalmamasını sağlıyor. Cihazın gücü azaldığında ekstra pil gücüne ihtiyaç duyulduğunda basit bir şekilde telefona yerleştirilebilen yedek güç ünitesi, bir anahtarlığa takılabilecek kadar da pratik.

Kapağı kaydırıldığında kullanıcıyı Sony Ericsson dünyasına taşıyan cihaz,  2.0 megapiksellik kamerası ile fotoğraf çekme keyfini de tatmin ediyor.  Bluetooth veya Memory Stick Micro (M2) yoluyla fotoğraf veya müzikleri paylaşma imkanı da sunan modelin, isteğe bağlı Style-up kapaklarıyla görüntüsünü değiştirmek de mümkün.


Tüm konu: SE F305 ile sıra dışı bir oyun deneyimi


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: F305 cepte oyun keyfini farklı boyuta taşıyabilir mi?

qazx
22-06-2008, 17:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
560 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2008

bence geçici bi hevesten öteye gidemeyecektir.küçücük ekranıyla ne kadar tatmin edecek ki oyun tutkunlarını?