Şerif Ali Su Tesisatçısı

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
skortesisat
06-05-2017, 12:32   |  #1  
skortesisat avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2017

Şerif Ali Su Tesisatı

Su tesisatı işlerinizde garantili hizmet sunan Şerif Ali Su Tesisatçısı İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermektedir. Uygun fiyatlı sıhhi tesisat hizmeti almak isteyen siz müşterilerimize hızlı çözümler üretmekteyiz. Su tesisat ustaları banyo, mutfak, lavabo tamiratı olmak üzere birçok alanda tecrübe sahibi kişilerdir.


Şerif Ali Su Tesisat Tamircisi

Sıhhi tesisatınızdaki sorunlara akılcı çözümler üreten şerif ali su tamircisi su tesisatında gereksiz kırım yapmadan uygun fiyatlı tesisat hizmeti vermektedir.Şerif ali su tesisatçısının  su tesisat tamir işlemini yapacak olan sıhhi tesisat ustaları tuvalet gideri açmadan tutunda petek temizlemeye kadar her türlü hizmeti vermektedir.

Şerif Ali Sıhhi Tesisat

Skor tesisat bünyesinde çalışan şerif ali su tesisatı ustası batarya montajından tutunda tesisat borularının döşenmesine kadar her türlü su tesisatı hizmetini vermektedir. Sıhhi tesisat ihtiyacınızda sadece bir telefon ile su tamir ustası ile iletişime geçebilir, su tesisatı fiyatları hakkında hızlıca bilgi edinebilirsiniz. Kameralı su tesisat cihazları kullanan şerif ali su tesisatçısı gereksiz kırım yapmadığından sizlere ekstra bir maliyet çıkarmaz.

Şerif Ali Su Tamir Ustası

Su Tesisatınız mı Arızalandı? Su Tesisat Ustası mı Arıyorsunuz?

Ümraniye ilçesinin her mahallesine hizmet veren Skor Tesisat su tesisatı problemlerinizi çözüyor. Su tesisatında uzman ve tecrübeli bir ekibi olan Şerif Ali Su Tesisatçısı su tesisatınızdaki arızaların giderilmesi için en iyi hizmeti sunmaktadır. Su tamir ustasının belli bir tecrübeye sahip olması tesisattaki sorunun tespitini hızlandırmaktadır.

Şerif Ali Su Tesisatçısı

Skor Tesisat olarak mekan ve iş ayırt etmeden bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimizin su tesisatı sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Ümraniye’nin tüm mahallelerinde sabit su tesisatı servis ücreti almaktayız. Şerif ali su tesisatçısı için uzaklığın bir önemi yoktur. Su tesisatında yaşadığınız su kaçağı, su sızıntısı , gider tıkanıklığı gibi sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şerif Ali Su Tesisatçısı için 0 216 576 47 29 numaradan Skor Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz..

Kaynak : http://www.skortesisat.com/serif-ali-su-tesisatcisi/