servis

ilhans
21-08-2007, 21:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Laptopumuzda bulunan hdd yi kendimiz değiştirirsek laptopumuzun garantisi ölürmü?

Quad-Core
21-08-2007, 21:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
844 mesaj

garntinin gidip gitmeyeceğini bilemem...

ama laptop olduğu için servis değistirsin..

iyi akşamlar

blackhawkmilan31
21-08-2007, 22:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,472 mesaj
ilhans
Laptopumuzda bulunan hdd yi kendimiz değiştirirsek laptopumuzun garantisi ölürmü?
Ölür,geberir,paramparça olur.KahkahaKahkaha

Laptopun söküldüğü yerlerde etiket gibi birşeyler vardır, o söküldümü adam sana bilgisayarın içi açılmış teşhisi koyuyor ve bilgisayarın içini açıp birkaç yerleri kurcaladığını düşünüyor,senin laptop arızalandığında "kurcalamasaydın" diyor ve senin yüz ifaden böyle oluyor = Oha! ( Çok cins bir şekilde anlattım.)Sinsi

Ama teknik servis bilgisayarın içini açınca sökülen yerlere yeni etiket yapıştırıyor ve senin garanti devam ediyor.(Garanti verdikleri sürenin bitimine kadar)

efsanefenerli1907
21-08-2007, 23:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
518 mesaj
blackhawkmilan31
ilhans
Ölür,geberir,paramparça olur.KahkahaKahkaha

Laptopun söküldüğü yerlerde etiket gibi birşeyler vardır, o söküldümü adam sana bilgisayarın içi açılmış teşhisi koyuyor ve bilgisayarın içini açıp birkaç yerleri kurcaladığını düşünüyor,senin laptop arızalandığında "kurcalamasaydın" diyor ve senin yüz ifaden böyle oluyor = Oha! ( Çok cins bir şekilde anlattım.)Sinsi

Ama teknik servis bilgisayarın içini açınca sökülen yerlere yeni etiket yapıştırıyor ve senin garanti devam ediyor.(Garanti verdikleri sürenin bitimine kadar)

Bi arkadaşımın notebook u açtığımızda yukarıda anlatılan tüm evreleri yaşamıştık Beğendim Kahkaha

Şöyle anlatayım Cool --> Islık -->Oha! -->Mor Göz(Son evreyi arkadaşınız sizden güçlü değilse yaşamayabilirsiniz Kahkaha

benanlamam
22-08-2007, 00:00   |  #5  
Yıllanmış Üye
121 mesaj

garantisi bitmez.laptopun içi açılmış sayılmaz çünkü.zaten harddisk kolayca takıp çıkarılmak üzere ayarlanmıştır.

Son Düzenleme: benanlamam ~ 22 Ağustos 2007 00:01
Quad-Core
22-08-2007, 00:15   |  #6  
Yıllanmış Üye
844 mesaj

blackhawkmilan31 süper bir anlatım olmuş:)