ses kartı problemi

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
berque
19-12-2004, 17:08   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

arkadaşlar bi kaç gündür ses kartı sorun yaratıo markası vortex annıcaanız üzere çok b.ktn bi marka ama işe yarıo her neyse bu ses kartını almamın nedeni 2+1 bi speakerım var ve msi anakartımın üztüneki ses kartı bu speakerı düzgün çalıştıramıyodu her neyse bu yeni vortex markalı ses kartını takınca sorun çözümlendi yalnız başka bi sorun ortaya çıktı winamp çalışırken yada oyun oynarken bi süre sonra ses kesiliyor ayrıca "cooler xp" yi çalıştırıncada aynı sorun oluşuo acaba voltajlarla ilgili bişeymi kasada bi kaçakmı war speakerlar sorunsuz bundan eminim çözüm nedir yardımcı olun huleeeyyn

Gökhan Varişler
20-12-2004, 15:27   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

sorunu güzel anlatmışsın ama sonundaki "huleeeyyn" anlayamadım neyse kaçak olması mühtemel neden büyük olasılıkla çünkü msi anakarıtındada speaker sorunlu çalışıyormuş

berque
22-12-2004, 00:35   |  #3  
OP Yeni Üye
22 mesaj

"huleeyyn" fazlasıyla bunaldım bu sorun yüzünden eheuh yani sıkılnca böyle diyorum her neyse kaçak sorununu nasıl halledebilirm eğer sorun gerçekten kaçaktansa yani powermı aliim kasayımı değiştireyim nabiim fitil oldum
ayrıca bişeyi daha fark ettim hdnin çalışmasını hd nin klasik sesi şeklinde olmasada boğuk bi sesle hoparlörden duyabiliyorum nedir bu kaçak olma olsaılığını arttırıyor mu?

Gökhan Varişler
22-12-2004, 16:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

bilgisayarı görmeden kaçak şurdan var diyemeyiz onu ancak servise yada bilen birine göstererek anlayabilirsin yani hemen gidipte power filan almaya kalkma sorunu tam olarak bilmede belki kaçak bile olmayabilir sen bi yere göster en iyisi

berque
22-12-2004, 22:30   |  #5  
OP Yeni Üye
22 mesaj

tamam saol bakıcam elbet çaresinede şu an muğladayım yani elimdeki imkanlar teknik servis bakımından biraz kısıtlı ve pahalı ama olcak kaçarı yok

Gökhan Varişler
23-12-2004, 14:23   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

pek pahalı olacağını zannetmem ben orda olsam sorunu tam olarak anlayabilirdim ama malum yani orda biraz bilgisi olan biri sorunu halledebilir