SES KARTI YÜKLEYEMİYORUM

HPQ-User
30-11-2009, 08:09   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

fırtına-07 sormuş:
BİLGİSAYARA FORMAT ATTIM VE HERZAMANKİ GİBİ DRİVERLERİ YÜKLEDİM.HEPSİ YÜKLENDİ ANCAK BUSEFER SES KARTINI YÜKLEYEMİYORUM.DİĞER HERŞEY YÜKLENDİ SADECE SES KARTI YÜKLENMİYOR.DAHA ÖNCE FORMAT ATTĞIMDA BÖYLE SORUN OLMAMIŞTI.ŞİMDİ BU SORUNU ÇÖZEMİYORUM.İNTERNETTEN GÜNCEL SÜRÜMÜNÜ İNDİRİN FALAN DEMİŞTİ BAZI TANIDIKLARIM.ŞUAN İÇİN KOTA NEDENİYLE İNDİREMEDİM.GEÇEN Bİ OYUN YÜKLEDİM ONUN SESLERİ ÇALIYOR.ANCAK MEDİA PLAYERDAN MÜZİK AÇTIĞIMDA ( Ses aygıtında bir sorun olduğundan Windows Media Player bu dosyayı yürütemiyor. Bilgisayarınıza yüklü bir ses aygıtı olmayabilir, başka bir program tarafından kullanılıyor veya doğru çalışmıyor olabilir.) AYNEN BÖYLE Bİ UYARI ALYORUM VE YÜRÜTEMİYORUM.VİDEO AÇIYORUM GÖRÜNTÜ VAR YÜRÜTÜLÜYOR ANCAK SES ÇIKMIYOR YİNE.AYGIT YÖNETİCİSİNDEN BAKIYORUM Bİ SORUN GÖZÜKMÜYOR AMA SES KARTINDA O SETUP YÜKLENMİYOR BİTÜRLÜ.KAFAM KARIŞTI YARDIMLARINIZ BEKLİYORUM LÜTFEN TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN ...

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Anakart Adı : MSI P4M900M/P4M900M2 (MS-7255 v2)
SES KARTI : Realtek ALC883 @ VIA VT8237A High Definition Audio Controller PCI

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.1; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0)