Ses KArtları hakkında teknik bilgi...

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ZimDeath
11-05-2005, 10:43   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

Selamlar , ödev hazırlamam gerekiyor ve zamanım kısıtlı,ses kartları hakkında teknik bilgi gerekiyor , nasıl çalıştığı , yapısı , özellikleri modelleri..vs
aynı şekilde modemler içinde gerek...bu şekilde bilgi öğrenebileceğim bir web sitesi önerebilir misiniz?şu an araştırıyorum ama zamanım kısıtlı olduğu için yardımcı olabileceğinizi düşündüm...öncelikli olarak Türkçe kaynak arıyorum ama tabii ingilizce olursa da yazın,çok iyi ing. bilmesemde yardımcı olabileceğini düşünüyorum..yardımcı olursanız sevinirim...

umitgrafik
11-05-2005, 11:08   |  #2  
Taze Üye
13 mesaj

modemler hakkında aşağıdaki linki buldum ses kartını hala arıyorum

umitgrafik
11-05-2005, 11:17   |  #3  
Taze Üye
13 mesaj

http://www.odevsitesi.com/defaul ... _indir&odevno=74475
Bu sitetede ses kartı ile ilgili ödev konusu var ama sanırım üye olman gerekiyor. Aksi taktirde yazının tümünü göremiyorsun

ZimDeath
11-05-2005, 11:18   |  #4  
OP Yeni Üye
21 mesaj

çok teşekkür ederim , bende bakmaya devam ediyorum,fazla ağır karmaşık bir konu değil tahminimce yani bi ekran kartları kadar...neyse yardımların için teşekkürler,başka Türkçe bilgisayar donanımı ile ilgili kaynak olacak web sitesi var mı?arkadaşlar yardım edin yarına düzenleyip götürmüş olmam gerekiyor ...Gülümseme

umitgrafik
11-05-2005, 11:21   |  #5  
Taze Üye
13 mesaj

http://www.odevsitesi.com da aratmak için sound yazıp ses kartını bulman gerekiyor linkten direkt olarak giriş yapmıyormuş girişlerde güvenlik kodu istiyor sonra ana sayfaya yönlendiriyor onun için tekrar aratma yapman gerekiyor.

umitgrafik
11-05-2005, 11:27   |  #6  
Taze Üye
13 mesaj

Bu konuda bilgisi daha fazla olan arkadaşların yardımını bekleyelim benim şu ana kadar bulduklarım bunlar... :)

ZimDeath
11-05-2005, 11:35   |  #7  
OP Yeni Üye
21 mesaj
alıntı:
Gönderen : umitgrafik

Bu konuda bilgisi daha fazla olan arkadaşların yardımını bekleyelim benim şu ana kadar bulduklarım bunlar... :)

çok saol ümitgrafik,yardımcı oldun,olmasaydın da en azından uğraştığın için teşekkür ederdim,teşekkürler...bu arada biraz daha ihtiyacım var,bulabildiğim kadarıyla bulup sonra düzenlemek istiyorum,birde resimlerde olabilir,hatta güzel olur...yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...Gülümseme

umitgrafik
11-05-2005, 11:46   |  #8  
Taze Üye
13 mesaj

Aşağıdaki resimler işini görür heralde