ses kayıt cıhazları

hamis
21-07-2008, 12:37   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

arkadaslar ben okulda not tutmakla yetıstıremedıgım zamanlar ıcın ses kayıt cıhazı almayı dusununuyorum ama bu cıhazlar ıcın pek bı bılgım yok. hocaya yakın bı mesafede oturmama ragmen anlaşılır bır bıcımde ses kaydı yapar mı o anda bız konusursak bızım sesımızden o anlasılmaz kayıt hale gelebılır mı? tavsıye edebileceğiniz modeller varsa sevınırım

sametB
21-07-2008, 13:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
161 mesaj
hamis
arkadaslar ben okulda not tutmakla yetıstıremedıgım zamanlar ıcın ses kayıt cıhazı almayı dusununuyorum ama bu cıhazlar ıcın pek bı bılgım yok. hocaya yakın bı mesafede oturmama ragmen anlaşılır bır bıcımde ses kaydı yapar mı o anda bız konusursak bızım sesımızden o anlasılmaz kayıt hale gelebılır mı? tavsıye edebileceğiniz modeller varsa sevınırı

FENA FIKIR DEGIL ASLINDA AMA HOCAYA YAKIN OLMANIN YANINDA DISARDAN GELEN SESLERIN ETKISI BUYUK HANGI SES KAYIT CIHAZI OLURSA OLSUN KESINLIKLE SES DE BOZUKLUK YARATIR DIYE DUSUNUYORUM SONUCDA CIHAZ MIKROFONUNDAN GELEN SESI ALGILAR VE KAYITLAR HOCANDAN RICA ET MASASINA KOYSUN GOMLEGININ CEBINE FILAN O ZAMAN DAHA IYI KAYIT ELDE EDERSIN BU SEKILDE OLURSA NORMAL BI CIHAZ ISINI GÖRÜR KOLAY GELSIN

hamis
21-07-2008, 14:11   |  #3  
OP Yeni Üye
26 mesaj

cenix vr-w600h almayı dusunuyorum sese odaklanma ozellıgı varmıs iyi olur herhalde

Tuğsan
21-07-2008, 14:17   |  #4  
Tuğsan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
879 mesaj

Benim philips mp3 çalarım vardı. Ses kayıt ozelligide vardı. Bence ses kayıt özelliği güzel olan bir mp3 calar yada ona benzer bir cihaz  bak. En azından başka işlerinede yaramış olur. :)

recman
24-10-2008, 17:00   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

hocam cenix'i tavsiye ederim.korede üretiliyor.mp3 flash bellek,ses kayıt ne ararsan var ve çok iyi ben kullanıyorum.amfi de çok da iyi kayıt yapıyor.başka marka ya tonla para verme ayrıca dandik çin mallarına da verme.mağazalarda var:dene ondan sonra al.cenix.com.tr distribütörün sitesi.kolay gelsin