Sevgili Yönetime

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
15-07-2012, 14:21   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Ben hesabıma girip resimlerimin silindiğinden emin olmak istiyorum.Bunca olaydan sonra attığınız maile güvenmem söz konusu bile olamaz.Ayrıca ~~€zgi~~ hesabıma ait tüm mesaj ve yorumların silinmesi istiyorum.Lütfen bana tatmin edici cevaplar verin... Bu arada foruma yorum yapmak veya sorun çıkarmak için gelmedim sadece resimlerim ve mesajlarım ve bilglerim konusunda güvence istiyorum.~~€zgi~~ hesabıyla kayıt olduğum mail adresinin şifresinin değişmiş olması da zaten çok düşündürücü ...ancak bu konuya girmeyeceğim bana tatmin edici bir cevap vereyin bende bir daha girmeyeyim foruma             ...ayrıca bu hesabı banlamayın yorum yapmak için sürekli yeni hesap almak zorunda kalmayayım.Zaten bu konu kapansız gizlilik konusundaki endişelerim hesabımı ben kendim kapatacağım ...Teşekkürler Selen,

Tek isteğim sadece ~~€zgi~~ isimli nickime girip resimlerimin silindiğinden emin olmak ve hesabımı kapatarak mesajlarımın ve yorumlarımın da silinmesi tek isteğim bu ...lütfen bunu bana çok görmeyin bu benim en doğal hakkım ... Selen,

Son Düzenleme: Banned ~ 15 Temmuz 2012 14:23
Kapalı Hesap (230936)
15-07-2012, 14:25   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
771 mesaj
Alıntı: Selçuk İslamoğlu  
Vakit gelmişken yazayım. Hesap kapandığında yüklenen tüm resimler de gider.
ahmet_58
15-07-2012, 14:26   |  #3  
ahmet_58 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 28
646 mesaj

Kızım bak gitt

blackdown
15-07-2012, 14:46   |  #4  
blackdown avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
406 mesaj

Bazen Üyelik Çalıp Aynı Zamanda Admin Olabiliyorlar Şahsen 1 forumda Yapmıştım Ama Başım Belaya Girdi Ve Birdaha Yapmayacağıma Yemin Ettim Beğendim

blackdown
15-07-2012, 14:55   |  #5  
blackdown avatarı
Yıllanmış Üye
406 mesaj

ben senin yerine ezgi adında üyelik açayım sanada şifresini veririm sonra sen yine değiştirirsin :D

Selçuk İslamoğlu
15-07-2012, 15:21   |  #6  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Bak kardeşim,

BANLANMAK bu demektir. Bir daha oraya girememek, yorum yazamamak, konu açamamak, yanıt yazamamak. Kayıt olurken kabul ettiğin şartlar arasında, bu forumlara gönderdiğin herşeyi "bağışladığın", bir başka deyişle, buraya yazdığın gönderdiğin herşey artık CHIP Online'a aittir, sana değil...

Ben sana yine iyilik yapıyorum, bütün mesajlarını da sildim Ezgi nickiyle olarak...

https://www.chip.com.tr/blog/selcuk/surgun_4784.html

Demek ki bu nickin de giremeyecek forumlara... Git isim değiştir gel diye banlamadık seni... Bir kişiyi banlıyorsak, kişiyi banlıyoruz, nickini, kullanıcı adını değil sadece.

Sadece bu konu başlığını bırakıyorum ki okuyasın... Banlanmak demek = İstenmiyorsun...

blackdown
15-07-2012, 15:27   |  #7  
blackdown avatarı
Yıllanmış Üye
406 mesaj

Bu Olaylar Herkesi Bıktırdı Böyle Bir Olay Olduğu İçin Ben Utanıyorum Emin değil