sevgiliden bir halt olmayacağının anlaşıldığı an

raziel34
23-05-2016, 09:14   |  #1  
raziel34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj

onun hakkında yazmayacağım diyorum ama belki okuyan birkaç kişiye faydamız olur;

9 eylül ameliyat olacağım gündü. ameliyat olmadan önce güzel bir mesaj atmıştı, doğrusu mutlu da olmuştum fakat ameliyat günü ben ameliyattayken aramış , telefonum kapalı olduğu için ulaşamamıştı. daha sonrasında da aramaya imkanı olmadığını söylediği için aramamıştı. tam olarak şunu düşündüm o gün: bir insan sevgilisi ameliyat olduğu gün sesini duymadan yapabiliyorsa bir yerlerde samimiyetsizlikler bir şeylerde eksiklikler vardır dedim kendi kendime. ben olsaydım ve o ameliyat olsaydı sesini duymanın yolunu bir şekilde bulurdum dedim. bazı günler vardır ilerisi için ipucu olmaktan öte ilerisini gösterir.işte o gün bu insanın benim hayatımdan yerinin olmadığı net ve değişmez bir gerçekti. ben bunu o gün de biliyordum fakat 7 ay daha o insanla zaman harcadım yani 7 ay daha bile bile lades dedim.

hayatta işaretleri okumanın önemini yaşayarak öğrendim. işaretleri okuyun, görün onları ve zamanınızın boşa gitmesine izin vermeyin. işaretleri okumakla kalmayın, gerekeni yapın, gerekeni yapın ki önünüz açılsın.