Shooter

CarlJohnson
08-04-2010, 12:57   |  #1  
CarlJohnson avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,081 mesaj

Olay Abd adına calısan 2kişilik bir sniper ekibinin saldırıya ugraması ile baslıyor..biri tüfegin basında yatarken digeri yanında yatıp gözcülük yapıyor..dürbünle bakıp ruzgar uzaklık yon vs soyluyor yanındakine..bu iki kişi cok yakın arkadas..bu kişilere düşmanın hava gücü olmadıgı belirtiliyor ve catısma anında bir anda hava destegi gelir hedeflerine..o sırada bunlar telsizle bildirirken abd baglantıyı kesiyor ve bunlar tek başına bırakılıyor..helikopter saldırısından sonra gözcü ölürken sniper hala hayattadır..ordudan emekli olur ve kendine ozgu bir yerde sehir dısında kopegiyle hayatını surdurur...abd ordusndan bir "colonel" in yanına gelmesi ve konusmasıyla tekrar tüfegin basına gecer ve tuzaga düşürülür.. vs vs diye gidiyor..
arkadaslar bu film 2007 filmi..televizyonda vs de birkac kez gosterilirdi ama hic izleme sansım olmadı..sniper savas aksiyon vs bu tür seylere ilgisi  olan herkesn kesnlikle izlemesi gerekiyor filmi bence..2saate yakın suruyor belki tam 2 saat..senaryosu olayları kişileri finaliyle gercekten cok mükemmel bir film oldu benim için..

Roadrunnner
08-04-2010, 13:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
694 mesaj

Güzel bir filme benziyor.Haftasonu indirip izleyeceğime emin olabilirsin.Bu arada az önce 'Vali' adlı Türk yapımı filmi izledim.Belki izleyeniniz vardır ama ben ilk defa izledim .Bence tek kelimeyle mükemmel bir film...İzlemenizi tavsiye ederim...

Konusu:Denizli'de uranyum araştırma çalışmaları yapılacaktır ancak bu araştırmalar içinde faal olarak bulunacak olan 2 kişi öldürülür.Daha sonra arşatırmalar yapılır ve olay çözülür.Tabii ki yine dış düşmanlar...O dönem Denizli Valisi olan Faruk Yazıcı'da bu konuyla ilgili çok özel belgeler hazırlar ve...

Gerisini de siz izleyin artık ben filmin sonunu söyleyip büyüyü bozmayayım.Filmdeki olaylar yaşanmış olaylardır.Şiddetle tavsiye edilir...

CarlJohnson
08-04-2010, 21:38   |  #3  
CarlJohnson avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

bende bunu bir yere not ettim ilk fırsatta indirip izlerim ;)

The Raider
16-04-2010, 10:47   |  #4  
Taze Üye
14 mesaj

Tavsiye ederim arkadaşlar... Kaliteli Film... ;)

tugays77
18-05-2010, 20:26   |  #5  
Yıllanmış Üye
227 mesaj

afiş falan varmı arkadaşlar