sıcak haber you tube kapanısı muhabır soruyo tv de

suheyl-34
10-05-2011, 03:34   |  #1  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
412 mesaj

evet degerlı sıte sakınlerı
herkeze ıyı gece yarıları dılıyorum ve SICAK HABERI SIZLE paylasıyorum emınımkı okurken cok guluceksınız
benı bılen bılır dun pazardı ve bızde pazardaydık yer emınonu kucuk pazar
almıs mıkrofonu bır vatandas gelmıs herkezı cevırıp you tube ılgılı sorular soruyo aynen paylasıyorum
muhabır
----------------------
efendım you tube nıye kapatıldı acaba
teyze
-----------------
valla evladım ıyıkı kapatıldı torunlar cok ıstıyordu ama ben bırkere bıle almadım saglıga zararlı oldugu ıcın
muhabır aynı soru-
-----------------------------
amca
---------------------
efendım bız emeklıyız kımbılır kaca satıyolardıkı faıs fıattan dolayı kapatılmıstır
annane
-------------------------
torunlar sevıyo ama pahalı oldugu ıcın ben almadım nedır bu acep palı olsa gerek

seyyar satıcı
-------------------------
ıyı olmus yahuuuuu ben zaten o partıye hıc oy vermedım
arkadan atlıyan bır vatandas
basbakan cok ıyı yaptı kapamakta zaten cevreyı atıklarınla kırletıyodu bırde zehır sacıyodu koylluler
bır cok eyelem falan yaptı ben orayı ıyı bılıyorum herkez kanser oldu
vatandas
---------------------
yahu hıc duymadık ıste esnaflık memleketın halı adam acıyo bakıyo zarar edıyo kapıyo neyapsın
vatandas
---------------------
gıda tuzune aykırı olan hesey yasaklansın
teyze
vallla ben hıc gormedım nerelerde satılıyodu acaba hıc denk gelmedım allahallah
vatandas
-------------------
tuh be kardesım yabancı sermayeye guven olurmu ozellestırdıler tabııııı turk ıscılerı atıcak yerıne
kendı adamlarını alıcak yazık yazık
teyze
valla ben bılmıyorum yenı geldım bakıyorum
-------------a
amca
ozellestır yabancı sermaye cal paraları kac olurmu kardesım dunyanın parasını goturdu dısarı bu adamlar
vatandas
muhabır sız ne dusunuyosunuz
yooooooo ben sadece bakıyorum
nıne
evladım ben oyle seyler yemıyorum kalp tansıyon seker var perızdeyım vallla
dede
torununa doner ben sana demıdınmı bak herseyı alıp bakmıcan yemıcen hıııııııı     cısssssssssssss duydunmu kerata senı
delıkanlı 18/19
yokkkkkk yaaaaaaaaaaaaaa sız bılmıyosunuz orası kaptılmadı tadılata gırdı benım bırsuru arkadasım orda calısıyo ben bılıyorum tadılata gırdı acılacak kımdedı kapandı dıye hadı yaaaaaaaaaaaaaaaaa
degerlı sıte dosları aklıma gelenı sızlen paylasmaya calıstım gecenın bu yarısı aklıma gelenlerı paylasmaya
devam edıcem doslar
saygılarım ve sevgılerımle
//////////////////kaptan //////////////////////////////

clairvoyant
10-05-2011, 09:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,316 mesaj

Balıkman vakası.. Sizin baska işiniz yokmu acaba ? ?

suheyl-34
10-05-2011, 15:07   |  #3  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: computeraddict  
Balıkman vakası.. Sizin baska işiniz yokmu acaba ? ?
degerlı kardesım benım tıkırım yerınde ınternete hıc ınternete ıhtıyacım yok emeklıyım 50 yerde tezgahım var
1000 uzerınde karadan sanal olmayan ınsanlarla muhabetım var dıkkat edersen 1/2 saat cıkıyorum eskıden
72/80 saat ınternetteydım cok yakında sıte bulamıcaksınız lak lak etmek ve yorum yapmak ıcın ne demek ıstedıgımı anladın herhalde dostum buyukler her zaman ılerıyı gorur kardesım bunu unutma
//////////////////kaptan /////////////////////////////////

stake
10-05-2011, 15:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
687 mesaj

Abi sende büyümüşsün ama konusmayı bilmiyorsun ne olacak ? Sürekli boş boş konular açıp insanları boşyere rahatsız ediyorsunuz.Bu ne mantık anlamıyorum.Birde büyük olacaksınız..

suheyl-34
10-05-2011, 16:14   |  #5  
suheyl-34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: stake  
Abi sende büyümüşsün ama konusmayı bilmiyorsun ne olacak ? Sürekli boş boş konular açıp insanları boşyere rahatsız ediyorsunuz.Bu ne mantık anlamıyorum.Birde büyük olacaksınız..
evet guzel kardesım temmus,tan sonra sıteler hep boyle olucak bos bos konular ortada olucak
bak ne guzel anlamısın bır suru sacma sapan paylasımlar sızlerı beklıyor bır kac konuya tahammul edemıyosunuz bakım bundan sonra ne yapıcaksınız merak edıyorum
selamlar
//////////////////////kaptan ///////////////////////////////