Siemens SX1 = BASBELASI!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
DjAN84
16-03-2004, 20:57   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar size alacaginiz telefon hakkında bir fikriniz olsun diye ben ve SX1 kullanan diğer arkadaşlarım adına şunu söyleyebilirimki; 98 senesinden beri kullandigim cok sayıda telefon arasında en rezil olanı SX1 dir! Kızgın Kesinlikle hata üstüne hata veriyor, hiçbir programı düzgün çalışmıyor, hatta bırakın programların çalışmasını telefon hiç çalışmıyor. Alalı 2 ay oldu ve 2. kez servise gidiyor! Kızgın Ben daha bukadar dert çıkaran telefon görmedim. Kesinlikle son tercihiniz bile olmasın. Telefonsuz gezmek daha iyi, en azından 1 milyarınız cebinizde durur! Çıkardığı sorunların haddi hesabı yok... Merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz, hayatta başarılar..

MerovingiaN
23-03-2004, 10:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
286 mesaj

benim bildigim kadariyla siemens bu kadar sorun cikartmamasi lazim.yani avrupani mobil agini kuran bir firmanin cikradigi bir mobil urun bu kadar sorun cikartmasi com dusuk bir olasilik.demekki o dusuk olasilik sana rastgelmis.

sanssizmissin...

BwT
26-03-2004, 17:28   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
720 mesaj
alıntı:
Gönderen : MerovingiaN

benim bildigim kadariyla siemens bu kadar sorun cikartmamasi lazim.yani avrupani mobil agini kuran bir firmanin cikradigi bir mobil urun bu kadar sorun cikartmasi com dusuk bir olasilik.demekki o dusuk olasilik sana rastgelmis.

+1
böyle bir mobil devinin bu tür bir hatayı yapması paydası yüksek olasılık hesaplarına giriyor :)) kolay gelsin..