şikatetim var

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
gamse
18-03-2006, 18:33   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

ben aytun çelebiye mail attım ama bana hala cevap gelmedi.chip dergisinde çalışanlar maillere cevap vermiyorlar bundan şikayetciyim

Karadavut
18-03-2006, 18:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
555 mesaj

Arkadaşım şikayetin olduğunu söylemişsin fakat chip editörleri çok yoğun oluyorlar. Ve herkesin mesajlarıyla ilgilenemiyorlar.Bu çok normal çünkü hergün yüzlerce maile bakamazlar.Ayrıca dergiylede uğraşıyorlar.Yani mesajlarla ilgilenmiyorlar değil.Birde forumlara mesaj yazıyorlar hangi birine yetişsinler.Bu yüzden chip forumları açılmış dimi.Sorununu foruma yaz ki bizde sorunlarına çözüm bulalım.Hem böylece diğer chip üyeleride bilgi sahibi olurlar.

Banned
18-03-2006, 20:18   |  #3  
Banlandı
621 mesaj
gamse
ben aytun çelebiye mail attım ama bana hala cevap gelmedi.chip dergisinde çalışanlar maillere cevap vermiyorlar bundan ş
bu ayki chip dergisindede yazdığı üzere online counter strike oynamakla meşguller.

sen bi derdin varsa foruma yaz mutlaka yardım eden çıkar.

theironman
19-03-2006, 14:52   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

sesini duyarlar, pes etme sen.

Aytun Çelebi
21-03-2006, 12:46   |  #5  
Üye
68 mesaj

Merhaba,

E-postanıza yanıt konusundaki şikayetlerinizi anlamakla birlikte, siz de takdir edersiniz ki, doğrudan işimizle ilgili olacak şekilde basın bültenleri ve haberlerin yanında çok sayıda okuyucu e-postası alıyorum. Ne yazık ki, bunların her birisiyle ilgilenmek, her zaman ivedi bir şekilde mümkün olmuyor. Bunun bir sebebi de, ağırlıklı olarak dergideki işlerimize eğiliyor olmamız.

Gelen okuyucu e-postaları içerisinden danışma amaçlı olanları mutlaka cevaplamaya çalışıyorum. Bunun yanında forumları da vakit buldukça tarayıp, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Yazılarla ilgili öneri ve eleştirilerinize de her zaman açığım, ancak ürün tercih sorularını veya yaşadığınız problemleri, bu iş için özel olan "yardim@chip.com.tr" adresine gönderir veya foruma yazarsanız, daha hızlı cevap alabilirsiniz.

PS: E-postanızı cevapladım, kontrol edebilirsiniz.

Cem Şancı
03-04-2006, 17:08   |  #6  
Cem Şancı avatarı
CHIP Editör
35 mesaj
ganzolist
gamse
ben aytun çelebiye mail attım ama bana hala cevap gelmedi.chip dergisinde çalışanlar maillere cevap vermiyorlar bundan ş
bu ayki chip dergisindede yazdığı üzere online counter strike oynamakla meşguller.

sen bi derdin varsa foruma yaz mutlaka yardım eden çıkar.

Bu mesaj bu ay yazi işlerinde çok konuşuldu. O nedenle bir açıklama yapmak isterim. "Oyun giriş" köşesinde editörlerin o ay neler olynadığını anlatan giriş yazısını yazan benim ve tahmin ederseniz o köşeyi biraz keyifli hale getirmek için özellikle abarttığım noktalar oluyor.

Gökhun'un PES oynarken Fırat'a yenilmesini abartabiliyorum, Berk'le Aytun'u yemek arasında iki dakika eski bir shoot'em-up oynarken gördüğümde o ay yazacağım köşe için aklıma "hain" kurgular oluşabiliyor, vs...

okurlarımızın "oyun giriş" köşemizin mizahla gerçeğin keyifli bir karışımı olduğunun farkında olduğunu umuyorum.

sevgiler,

Recep Baltaş
03-04-2006, 18:47   |  #7  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Arkadaşlar bazen ben bile yoğun oluyorum bende hazır sırası gelmişken söyleyeim.Lütfen bireysel mesaj atmayın.Burası bir forum ve amcaı paylaşmak.Açık olarak belirteyim bireysel sorulan sorular yanıtlanmayacaktır tarafımdan.
Beni anladığınız için teşekkürler.

Son Düzenleme: Recep Baltaş ~ 03 Nisan 2006 18:48
Soul_Reaver
03-04-2006, 20:24   |  #8  
Yönetici
254 mesaj

bu tür sorunlarınız olduğunda özel yolla sorunu halletmeye çalışın, forumda olayı ilan ederek kimsenin eline bir şey geçmez.