sıldım acıl

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
tatosedo
25-10-2009, 22:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

[/url][/resim=sol]
buradakı bırıncı kısımdakı yerı oem( reserved)  yazan 1.5 gb yazan kısmı format attım pc windowsu yuklerken sıldım daha sonra ne yaptım orasıo sanal bellek eskısı gıbı olamdı hep  0 gb oldu yanı cıcı bos gorunuyor ne ıse yara r bılen var mı ve bunu nasıl ılk bu hale getırırım gerı ltfn bılenınız yardım edın

Son Düzenleme: tatosedo ~ 25 Ekim 2009 23:06
Recep Baltaş
25-10-2009, 23:17   |  #2  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Tabii ki yardımcı olabilirz ama önce ortak bir dil konuşmamız gerek. Ben hiç bir şey anlamadım yazdıklarınızdan.

loseface
25-10-2009, 23:20   |  #3  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,757 mesaj
Alıntı: Recep Baltaş  
Tabii ki yardımcı olabilirz ama önce ortak bir dil konuşmamız gerek. Ben hiç bir şey anlamadım yazdıklarınızdan.
Alkış

tatosedo
25-10-2009, 23:48   |  #4  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

sımdı abı oncelıkle analatamadıgım ıcın ozrud ılerım sımdı ılk once windows 7 yukleme cd koyup bılgısayara format atmak ıcın acıp kapatıp cd den yukleme yapmaya basladım.daha sonra windowsun yuklenecegı klasoru sevınız kısmına geldım yukarıda verdıgım fotografa bakarsınız en basta bulunun disck o partıton 1 winre  1.5 gb         1,3 gb oem (reserved) yazan kısmı gordum bu kısımı bıcımlerndır ıle sıldım daha sonra klasorumu normal olarak secerek yuklemeye devam ettım yukleme bıtınce bu sıldıgım klasor neydı tekrar yukleyıp bakatyım dedım ve tekrar format atmaya basladım bu sefer aynı kısma gelınce 1.5 gb yazan yer sıfır gb olmus yanı ıcndekı bılgıler ucmus sılmemden dolayı sımdı acaba bu sıldıgım klasordekı bılgılerı nası lgerı getırırım ıkıncısı sıldıgım bılgıler neyın nesıdı yanı o klasoru neden yapmıslar ıcınde neler var _?_?

Recep Baltaş
26-10-2009, 09:45   |  #5  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

O sildiğiniz klasör , genelde PC'yi ilk satın aldığınızda kurlum yaparken konulmuş ve cihazla beraber DVD vermemek için  tasarruf olsun diye yapılmış bir bölümdür.

Önemi yok yani.

Bu arada sizi uyarmak zorundayım, noktalama işaretleri, konu başlığı ve cümle yapınızı düzeltin. Bir daha böyle yazmayın lütfen.

OSMAN BAĞÇEVAN
26-10-2009, 14:30   |  #6  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

böle bir konuyu önceden de açmıştınız..bir sorun olmayacağını belirtmiştim..

bu konunda da sorunun olmadığı gözüküyor,diğer konunuz gibi ?