Silinmeyen dosyaları nasıl silebilirim ! (ACİL !)

omer_6134
10-07-2008, 22:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Arkadaşlar deep freeze adlı programını bilgisayarımdan nasıl silebilirim :)
Not : Mouse sağ tuşum çalışmıyor Gülüş

ersinbakar
10-07-2008, 22:02   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,253 mesaj

revo unistaller en iyisi  kolay gelsin

viking20
10-07-2008, 22:35   |  #3  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

onun özel silme\kaldırma yöntemi vardır,forumda verildi aratın bulursunuz.

----
Revo\Your\Smarty Uninstaller bu işe ne der?hiç bir fikrim yok.Deneyen olduysa yazsın ltf.

Son Düzenleme: viking20 ~ 10 Temmuz 2008 22:44
SaGoPa KaJMeR.
11-07-2008, 00:33   |  #4  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

Klavye kısa yolunu kullan Dil çıkarıyorKahkaha

SHİFT + DELETE  :)

omer_6134
11-07-2008, 00:37   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
2,789 mesaj
ersinbakar
revo unistaller en iyisi  kolay
İşe yaramadı

omer_6134
11-07-2008, 00:39   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
2,789 mesaj
viking20
onun özel silme\kaldırma yöntemi vardır,forumda verildi aratın bulursunuz.

----
Revo\Your\Smarty Uninstaller bu işe ne der?hiç bir fikrim yok.Deneyen olduysa yazsın ltf.
Tşk şimdi gerek kalmadı. Biraz tadını çıkadayım daha ilk günüm Gülümseme

SaGoPa KaJMeR.
11-07-2008, 01:20   |  #7  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj
OOOOMMMMEEEERRRR
Tşk şimdi gerek kalmadı. Biraz tadını çıkadayım daha ilk günüm Gülümseme
Sevindim . Sorununun Tekrar Yaşanmaz İnşaalah :)Beğendim

Osgn
11-07-2008, 01:28   |  #8  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Denetim Masasında Program Ekle/Kaldır var ordan dene. Yalnızca dosyaları sileceksen sileceğin dosyanın üzerine gel Shift'e basılı tutarken Del'e bas.

Farenin sağ tuşu için Klavyenin sağdaki Ctrl tuşunun yanında bi tuş var üzerinde liste ve fare imleci olan, farenin sağ tuşuyla aynı işlevi görür...

VatanTRmekan24
12-07-2008, 17:57   |  #9  
Yıllanmış Üye
100 mesaj
Osgn
Denetim Masasında Program Ekle/Kaldır var ordan dene. Yalnızca dosyaları sileceksen sileceğin dosyanın üzerine gel Shift'e basılı tutarken Del'e bas.

Farenin sağ tuşu için Klavyenin sağdaki Ctrl tuşunun yanında bi tuş var üzerinde liste ve fare imleci olan, farenin sağ tuşuyla aynı işlevi görür...

Deep Freeze nedir kimler kullaniyor ne amacla kullaniyorlar ???

Bu deep freezyi yapan adamlar okadar kolay kiralacagi icin yapmamistir heralde

Deep Freez bir güvenlik Programidir ( Güvenlik dediginde aklima ilk gelen kötü amacla PC me zazar verenlerden korunmaktir)

Deep freeze yi genelde internet cafciler kullanir ne acmacla kullaniyor diye sorarsak

Cünkü cafeye hergün yüz kisi geliyor belki daha fazla

Kimi oyun oynuyor kimi Internete giriyor kimi ayarlarini kurcaliyor babamim mali degilki bozulda hic umrumda degil

ama kafciler zarara giriyor bunlardan korunmak icin deep freeze kullaniyorlar yoksa herkez girer bozar cikar oooo adamin anasini aglatirsiniz o yüzden ya deep freeze bukadar güvenli yapilmistir peki madem ekle kaldirda kaldirila biliyorsa ben giderim bi masaya otururum deep freezeyi ekle kaldirdan silerim daha sonra PC yi bozar cikar giderim

EE deep freezenin güvenligi nerde kaldi ???? demekki deep freeze cok güvenli bir sekilde hem kendisi hemde PC yi koruyor sifre veriyorlar bi o sifreyi yazmadan sonra PC yi kapatmadan deep freezeyi kapatamassin ve onu SILMEK ICIN KESIN HANGI SETUP LA KURDUYSAN ONUNLA SILERSIN yok kimi diyor al Program deep freezyi siliyor falan filan ama denedim hepsi foos cikti deep freezenin sifresi bence cok zor kirilir hele hele bunu hackerler internet üzerinden hic kiramaz kirsada PC kapanmadan PC yi kapatip acmadan Deep freeze kapanmaycaktir ama sunu bilki sana trojen bile koysa keylooger bile koysa seni daha sonra bulmak icin ama PC kanpandimi deep freez bunu siliyor Hacker izini kaybediyor sonra artik saatin orda X yanan sönen isiktan anlarsin daha sonra güvenligini alirsin iste budur deep freeze öyle ekle kaldir gibi yerlerde hayatta silinmez

hem deep freeze korumak icin hardiskte PERSI adinda bir dosya olusturuyor eski verisoynu 2004 7 mb lik ama son verisoyonu 6.30 15 MB lik bir dosya (persi) demmeki daha cok gelisitilmis bir kormaya sahip deep freezeyi silmeden bu PERSI dosyasini hayattata silemessiniz bir yolla silerseniz Deep freeze  kapali oldumu kendiliginden gene aktif olacak kormaya devam edecek ama deep freeze kayiplara ugriycak ama koruma son derece devam edecek ama sen o deep freezeyi artik hic silemiycen cünkü koruma otomotik baslatildi ve onu silmek icin Setup programi lazim ama setup programi calistirdiginda  deep freeze aciksa uyari veriyor ilk önce kapatin diyor AMA DEMISTIM KAPATMAK ICIN COKTAN KAYIPLARA UGRADI BILE... Tekrar bulmak icin Persi denen dosyaya ihtiyaciniz var onu gene hardisk e C ye koyarsaniz deep freez geri gelir

Ama sunuda bilelim eger HDD de ikitane isletim sistemi varsa ancak bunu böyle silersin yada eklersin diyelim C ye  deep freez kurdun´ve sonra D ye gectin orda C ye istedigini yaparsin iste Eger D de deep freeze yoksa Bilgisayar acilip kapandimi degisiklikler kaliyor cünkü C calismadigi sürece deep freeze de C oldugu cin oda calismaz

Ben deep freez yi cok iyi denemeler yaptim harika korumasi var gercekten ve bu anlattiklarimi hepsíni denedim

omer_6134
12-07-2008, 19:01   |  #10  
OP Yıllanmış Üye
2,789 mesaj
Osgn

Teşekkürler bilgiler için ama bunları biliyorum Gülümseme
Zaten şu anda da o tuşla sağ tuşun görevini yapıyorum.

minnoş_97
12-07-2008, 19:11   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,115 mesaj

bu deep freeze nerdeN indirilir?

VatanTRmekan24
12-07-2008, 19:35   |  #12  
Yıllanmış Üye
100 mesaj
minnoş_97
bu deep freeze nerdeN indirilir?
Deep Freez heryerde var ama full degilCool sadece 60 günlük kullanim bundan sonrasi biseye yaramaz ama bende full var buyur Beğendim kendim denedim 2039 a kadar PC de görünüyor koruma aktif ama 2040 dan yukariya Deep freeze kayiplara karisiyor ama koruma gene aktifBeğendimCoolCool

Al sana en son versiyonu Deep Freeze Standart 6.30.20.1875

Bende daha 6.20 var 6.10 var 6 var birde 2004 var benim adeta Program koleksiyonum var KahkahaKahkaha ama ben sana Deep Freeze en sürümünü verdim hemde full

huseyinekremyazici
15-07-2008, 09:52   |  #13  
Üye
87 mesaj

üstüne sol tıkla birkez tıklayıp kılavyedeki ''delete'' tuşuna bas.sileyim mi diye soru gelecektir.sende evet e tıkla silinsin.

NBF
15-07-2008, 10:00   |  #14  
Üye
86 mesaj

bende de vardı kuduğğun yerin içinde uninstall vardı ordan kaldırdım önce deepfreeze i devre dışı bırak sonrada kaldır

mhe_21_
15-07-2008, 10:40   |  #15  
Yıllanmış Üye
115 mesaj

1-Program Ekle/Kaldır
2-Clean Cleaner
3-Revo
4-Program Files
5-Shift+Del
6-Geri Dönüşüm Kutusunu Boşat
7-Sistem Geri Yükleme

kursat_akilli
15-07-2008, 11:55   |  #16  
Yıllanmış Üye
187 mesaj

sevgili forum arkadaşım öncelikle deep freeze çok güzel bir progranm .ben şu an 6 sürümünü kullanıyorum ve bilgisayara virüs girmiş eve gelen kopmşunun çocukları ayarlarını bozmuşlar programlarımı  yanlışlıkla silmişler ... gibi sorunlar hiç olmuyor.
Gelelim bu programı kaldırmaya, sağ alt tarafta saatin olduğu yerdeki kutup ayısı simgesini fare ile gelip shift+çift tık  yaptığımızda çıkan yere programı kurarken yazdığımız parolayı yazıp ok diyoruz. burda çıkan menüde boot thawed seçeneğini işaretleyip bilgisayaraı açıp kapatıyoruz.pc açıldıktan sonra deep freeze simgesi üzerinde kırmızı çarpı işareti olacaktır yani program devrede değil demektir bu.şimdi programı kaldırabiliriz.  Deppfreeze'i kurarken kullandığımız  setup dosyasını bulup  aynen yeni kurulum yapar gibi çift tıkladığımız zaman karşımıza ununstal seçeneği çıkar  burdan uninstal dediğimiz zaman program başarılı bir şekilde kaldırılır.
kolay gelsin

barisnikof
15-07-2008, 13:20   |  #17  
Taze Üye
12 mesaj

evet revo en iyisi kesin temizler bn kullanıorum gayet de memnunun

beinn45
15-07-2008, 20:34   |  #18  
Yıllanmış Üye
413 mesaj

baslat ayarlar denetım masası program ekle veya kaldır tıkla o programın adı neyse kaldırı tıklat kaldırıGöz kırpma

omer_6134
15-07-2008, 21:12   |  #19  
OP Yıllanmış Üye
2,789 mesaj

Onları biliyoz be kardeşler Gülümseme
Sanki ilk kez bilgisayar kullanıyom :D
Neyse format attım silindi Kahkaha

ersinbakar
15-07-2008, 21:40   |  #20  
Yıllanmış Üye
1,253 mesaj

bence gerek yok bilgisayar için neden dersenizse diyelim 1 yıl pc format atmıyorsunuz 3 ay geçti yeni güzel bir oyun çıktı kuracaksın deep freeze lisansında yok sadece var olacaksa onu durduramazsında kuracaksın sonra bilgisayarın ilk kapanıp açılınca oyun otomatikmen silinecek bunu hiçbir oyun sever zannımca sevmez birde bu negatifi var bunlar bana uyar dersenizse kullanıngerçekten çok etkileyici progdur kolay gelsin arkadaşlar

fahrisuna
09-08-2008, 13:09   |  #21  
Üye
87 mesaj

kardeşim sana bi önerim var tamindir.com da unfreezer diye bi program var onu kullan