silinmeyen program

ebuzer25
13-03-2009, 14:03   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
161 mesaj

arkadaş TuneUp Utilities 2009 programını ne kalkıyor nede dosyaları siliniyor. tabı çalışmıyorda bir deha yükleyim dedigimde de bu yükleme sistem ilkesi tarafından yasaklanmıştır felan bir uyarı verıyor. cclenaer gibi bıkaç programla silmeyı denedim olmuyor .regedit ten sileyım dedim dosyaya bulamadım . ne yaptıysam olmadı. bunun derdi ne bilen varsa yardım bekliyorum .en az 3 sat ugraştım .güvenli moduda denedim olmazsa format atacam bu iş inada bindi

efekerem
13-03-2009, 14:09   |  #2  
Yıllanmış Üye
875 mesaj

Revo uninstaller diye http://www.revouninstaller.com/ bu siteden indirip bide bu programı dener misin?

mayel
13-03-2009, 20:32   |  #3  
Yıllanmış Üye
201 mesaj

Arkadaşım birde yourinstaller yazılımı var:kaldirma-silme yazılımı..bir dene..Yok olmadı C de ki yerini sil gene olmadı

Başlat/Çalıştır/Regedit yaparak kayıt defterimizi açalım.

- HKEY_LOCAL_MACHINE klasörünü açalım

- Software i açalım

- Microsoft u açalım

- Windows u açalım

- Current Version u açalım

- Uninstall ı açalım

Burada program ekle kaldırdaki listeyi ve göremedilerinizi göreceksiniz. Kaldırmak istediğiniz programı listeden seçin ve del tuşuna basın. işlemlerini yap

ebuzer25
13-03-2009, 21:32   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
161 mesaj

sorunu farklı bır bakış açısıyla çözdüm. win 7 beta sürümünü boş bır hardiske kurdum . sonra da windows 7 den program dosyalarını sildim .hemde win 7 denemesi yapacam bakalım nasıl .daha önce bir denedim nette sorun çıkmışt.. ama gerçekten taş gibi yapmışlar vista gibi dandik degil