Şimdiye kadarki en güçlü iPhone 5 sızıntısı

CHIP Online
30-07-2012, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

İlk kez ortaya çıkan bu "iPhone 5", önceki sızıntıları da adeta onaylıyor! İşte görüntüler...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sim ... izintisi_35067.html

Resimlerle: iPhone 5'in parçaları bir araya geldi ve...

Tarihini kesin olarak bilmesek de, her geçen gün iPhone 5'in çıkışına yaklaşıyoruz. Sızıntılar, beklenen tanıtımın yaklaşmasıyla hız kazanmış durumda. Bu sefer ise şimdiye dek rastladığımız söylentileri bir araya getiren yepyeni bir sızıntı ile karşınızdayız. Çinli parça sağlayıcısı iLab Factory tarafından birleştirilen "iPhone 5 parçaları", gerçek iPhone 5'i yansıtıyor olabilir mi?


iLab Factory'nin birleştirdiği dahili bileşenlerin önceki söylentilerde tarif edilenlere uyması dikkat çekiyor. Örneğin 19-pin bağlantı noktası, çift renkli tasarım, genişletilmiş (daha uzun) ekran gibi. Bununla birlikte gördüğünüz telefonun henüz tamamlanmamış bir prototip olması veya şirket tarafından salınan şaşırtmaya yönelik bir tasarım olması da mümkün (&lt;span style="text-decoration: underline;">Galaxy S III'ün 3 farklı final tasarımı olduğunu hatırlatalım</span>).


<span style="text-decoration: underline;">iLab Factory'nin ortaya çıkardığı iPhone 5'i ve parçalarını galerimizde yakından görebilirsiniz.</span> Sizce sonbaharda tanışacağımız yeni Apple cihazı, bu mu olacak?

Tüm Konu: Şimdiye kadarki en güçlü iPhone 5 sızıntısı

Resimlerle: iPhone 5'in parçaları bir araya geldi ve...

Kaynak: www.chip.com.tr