Sinema Akademi Eğitimleri

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
sosyalmedyazirvesi
28-08-2016, 20:58   |  #1  
sosyalmedyazirvesi avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2016

[B]Neden Biz?[/B]

Sinema Akademi fotoğraf sanatçısı ve eğitmen Orhan Gürbüz tarafından alanında uzman sinema eğitmenleri, akademisyenler, oyuncular, spikerler, konservatuar eğitmenleri, sanat yönetmenleri ve danışmanlar ile birlikte başarılı oyuncular yetiştirmek ve kariyer eğitimleri vermek için kurulmuştur. Türkiye’deki Sinema Akademi şubeleri ile işbirliği içinde yurt içi ve yurt dışı sinema ve oyunculuk festivallerinde yarışacak kısa filmler ve senaryoların hazırlanması, ülkemizdeki ve dünyadaki filmlerin gösterimine katılma, ünlü oyuncu ve yönetmenlerle tanışma fırsatı sunan Türkiye'nin en çok tercih edilen akademik sinema kursu hizmetini vermekteyiz. Bir çok kişinin hayalini gerçekleştirebilme çabası ile yola çıktık ve en iyi eğitmenler ile çalışma fırsatını sizlere sunuyoruz.

Sinema Akademi uluslararası standartlarda ders programları hazırlarken yeteneklerinize ve ilgi alanlarınıza göre profesyonel dünyanın kapılarını aralıyor.
Türkiye’nin En İyi Eğitmenleri
Uluslararası Eğitim Standardı
%100 Öğrenme Garantisi
Ders Telafi İmkanları
Ekonomik Ödeme Seçenekleri
Özel Ders Programları
Uygulamalı Eğitimler
Katılım Sertifikası

[B]Sinema ve Oyunculuk Kursu[/B]

Her biri birbirinden başarılı olan alanında uzmanlaşmış konservatuar mezunu, ve devlet sanatçısı olan eğitmenlerimiz, yurt içi ve yurt dışı festivallerden ödüller almış, yıllardır sektöre sanatçı yetiştiren, ilgili ve güler yüzlü eğitmenlerden alacağınız sinema kursu, sizleri çok daha ileriye götürecektir. Katılacağınız oyunculuk kursu eğitimleri ile ile sinema ve tiyatro oyunculuk rollerine hazırlananlara yol gösterecek, sahne stresini yenmelerinizi sağlayacak, teknik ve pratik bilgi birikimi kazandıracak, özel ilgi ve alaka ile ihtiyaçları belirleyecek, rolün gerekliliklerini başarıyla karşılayacak sahne performansları kazandıracaktır. Kurs ve atölye bitiminde pratik kazandıracak kamera önü ve arkası uygulamalı dersler.

[B]Diksiyon Kursu[/B]

Düzgün ve etkileyici bir Türkçe ile konuşmayı kim istemez! Kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, dinleyicilerini etkilemek, sesini ve nefesini kontrol etmek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinde toplamak isteyen herkes Sinema Akademi Diksiyon Kursu kapısını çalmalı.
Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden diksiyon eğitimi alma fırsatı ile profesyonel bir konuşmacı olmak isteyen herkes hayaline kavuşacak. Salonu avcunun içine almak isteyen konuşmacılar, derslerini dinletmek isteyen öğretmenler, kariyer basamaklarını tırmanmak isteyen satış ve pazarlamacılar için diksiyon kursları en yararlı çözüm olacak!

[B]Diğer Kurs İmkanlarımız[/B]

Türkiye'nin en çok tercih edilen kursu Sinema Akademi %100 öğrenme garantisiyle Oyunculuk, Diksiyon, Beden Dili, Spikerlik-Sunuculuk, Yönetmenlik, Yapımcılık, Yaratıcı Drama ve Şan dersleri başta olmak üzere sinemayı oluşturan her branştan eğitim almak isteyen kişilere diledikleri derslerde grup ve özel eğitimler vererek kariyerlerini şekillendirmelerine, uzmanlık alanlarını belirlemelerine yardımcı olmaktadır. Sinema, oyunculuk, spikerlik dahil 24 dalda eğitimlere katılan kursiyerlerimize katılım sertifikası.

[B]Sinema Akademi Kurs Fiyatları – %50 İndirim Fırsatı
[/B]
İster özel ister grup derslerine katılın, Sinema Akademi’nin kaliteli eğitimlerinden uygun fiyatlarla yararlanın… Oyunculuk, diksiyon, seslendirme, beden dili, senaryo yazarlığı, görüntü yönetmenliği, konservatuara hazırlık, ses tasarım, spikerlik, yönetmenlik, yapımcılık, ses ve nefes kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için eğitim sayfalarını inceleyebilirsiniz

  [B]İletişim Bilgileri[/B]

      Sinema Akademi – Genel Merkez
      Adres: Hat Boyu Çıkışı Sk. No:32 Bakirköy – İstanbul
      Çağrı Merkezi: 0850 532 30 40
      Email: info@sinemaakademi.com.tr
      Web: www.sinemaakademi.com.tr
      Nerelerdeyiz: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit..