Sinir Oldum YARDIIM Lütfen!

Mehmedean
26-08-2007, 05:10   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
95 mesaj

ağ bağlantılarına girip özelliklerden netware için istemci hizmeti istedim (ne diye istediysem). sonra her açılışta şifrem olmadığı halde klasik kullanıcı adı parola isteyen gri fonlu pencere açılıyor. Hadi bunu geç kaparken "bilgisayaarın ne yapmasını istiyorsunuz?" deyip list çıkaran ve altına açıklamaları yazan
o pis ekran çıkıyor ve ben deli oluyorum, xp'nin o jonjonlu buttonlarını geri getiremedim ve sinir oldum, netware istemci bokunu kaldırınca gidiyordu, bu sefer gitmedi... xp görünüme nasıl döndürürüm???AğlıyorDeliDil çıkarıyor

Bir de nasıl resim ekliyoruz bu mesaja yaw!

Son Düzenleme: Mehmedean ~ 26 Ağustos 2007 05:19
Mehmedean
26-08-2007, 11:44   |  #2  
OP Üye
95 mesaj

yukarıda anlatmaya çalıştığım hadise anlaşılıyor mu arkadaşlar?

osmanlıtorunu
27-08-2007, 07:54   |  #3  
Taze Üye
16 mesaj

sorduğun ilk konuyu bilmiyorum ama resim ekleme konusunda yardımcı olabilirim inşallah.
öncelikle eklemek istediğin resmi internette upload etmen gerekiyor. bunun içinde www.imageshack.us ya da www.loadtr.com ya da diğer adresleri kullanabilirsin.ben imageshackde nasıl onu anlatayım.adrese tıkladığında

sayfası çıkacak.bu sayfadan "gözat"a tıkla ve bilgisayarındaki resmin yerini bul "aç"a tıkla.ama 1.5 megabytes den az olması lazım.yani resmin büyükse küçültmen lazım."aç" dedikten sonra biraz altta ki "host it"e tıkla.resmin upload işlemi bitince

sayfası açılacak burada en alttaki linki yani "Direct link to image" linkini kopyala.sonra resmi yüklemek istediğin zaman, mesaj yazma sayfasındaki mesaj metninin  üstündeki "resim ekle" ye tıkla.yazan iki [] arasına kopyaladığın bu linki yapıştır.ve resmin mesajda gözükecektir inşallah!!TerlemeTerlemeTerleme yoruldum yawGözünü devirmiş
kolay gelsin...

omerfarrap1
27-08-2007, 08:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
109 mesaj

masaüstü boşken farenle sağ tıkla, özellikler e gir temalardan xp teması olarak ayarla

azrail_affetmez
28-08-2007, 00:13   |  #5  
Üye
87 mesaj

ilk sorduğun netware olayına açıklık getireyim arkadaşım çok basit bir ayar değişikliğiyle çözebilirsin.

ilk olarak netware işlemciyi yüklediğin yere (ağ bağlantılarına girerek) kaldır. bilgisayar kapatılıp açılsın
sonrasında denetim masasından kullanıcı hesaplarına gir.
oradan da kullanıcıların oturum açma kapatma şeklini değiştire tıkla  iki kutucuğu da seç kapatıp aç düzelecektir.

Mehmedean
28-08-2007, 13:36   |  #6  
OP Üye
95 mesaj

çok sağolun cevaplarınız için sizleri saygıyla selamlıyorumBeğendim