sistem geri yükleme

HPQ-User
26-09-2010, 00:31   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

gocmez sormuş:
sistem geri yüklemeyi ilk güne, yani sistem denetleme noktasına attım.ama sürücüde normalde 3gb olması gerekirken(format sonrası sürücüde olan 3gb) 8gb civarında gözüküyor.program filesteki artıklarıda kaldırdım hiçbir program kalmadı.program ekle kaldırdada hiçbir program yok.acaba aradaki bu kadar yer tutan gb nerede. bu geri kalan gb neden olur.bunları nasıl silerim.şimdi diyeceksiniz madem ilk güne yükledin neden format atmıyorsun.format çok uzun sürüyo,ayrıca başında beklemek gerekiyor.bu nedenle bende ilk güne dönmek istedim.ne yapmam gerekirki bu aradaki 5gb tutan yerleri bulup kaldırayım.şimdiden teşekkürler.
NOT:

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
işletim sis:xp pro.sp3
tarayıcı:ie8
işlemci:amd semmpron(tm)processor2800+
bellek:1.60ghz   512mb ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0)

Rlsr
26-09-2010, 01:14   |  #2  
Rlsr avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
235 mesaj

o fazla veriler mesela sildiğin fotoğraflar falan olabilir onlar da geri geliyo bazen geri yüklemeyle... ya da format sonrası ek dosyalar falan...

ekhrem123
28-09-2010, 19:11   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

Arkadasın dediği gibi. Fotoraf falan olabilir. Sen program filesin icindeki dosyaların herbirinin boyutuna birer birer bak. Ordan anlarsın o 5 gblik durumu.