Sistem geri yükleme

ExMaN
24-07-2007, 09:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

s.a arkadaşlar

pc mi sistem geri yükleme ile geri almak istediğimde şu şekilde bir sorun çıkıyor "sistem geri yükleme bilgisayarınızı koruyamaz lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatıp sistem geri yüklemeyi çalıştırınız" bu uyarıdan kurtulmak sistemimi geri yüklemek için ne yapmam gerekli bilgisayarıma sağ tıklayıp sistem geri yüklemeye baktığımda aktif görünüyor bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet e girdiğimde sistem geri yükleme görünmüyor yani orda o seçenek yok hizmetlerdede yer almıyor format atmak istemiyorum çünkü işyerinin bilgisayarı kayıtlı bir sürü bilgi var bunların yedeğini almak uzun sürecek ve üstüne birde format daha da uzun sürecek bana nasıl yardımcı olabilirsiniz  sanırım bu sorunu alan bir kaç arkadaşta var bu sorun zararlı yazılımlardan biri olan proagent nden kaynaklanıyor bizi kurban olarak görenler gönderdiği trojanı ayarlarken sistem geri yüklemeyi iptal et seçeneğinide aktifleştiriyorlar evet yardımlarınızı bekliyorum

Recep Baltaş
24-07-2007, 10:23   |  #2  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Bilgisayarınız açılırken F8'e basarak Güvenli Mod'a girmeniz gerekmekte. Fakat sistem geri yüklemenin pek bir işe yaramadığını belirtmeliyim.

ExMaN
24-07-2007, 10:33   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

Güvenli kiptede başlattım fakat yine aynı hatayı alıyorum yukarıda belirtmiş olduğum hatayıo alıyorum

viking20
24-07-2007, 12:02   |  #4  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Tamir.reg
Sistem geri yükleme bozulmuşsa ve takvimde hiçbir geri yükleme
noktası gözükmüyorsa ne yapabiliriz?
Bu minik program, kayıt defterinde değiştirilmesi ya da yeniden yazılması gereken bütün değerleri içinde barındırıyor.
edit:Tamir.Reg 'yazın forumda aratın.
--
Tamir ettikten hemen sonra,Sistem geri yükleme noktası oluştur!!(tamir edilen günden evvele sakın,geri yükleme oluşturma,yoksa ilerde tekrar bir sorun olduğunda,gene açılmaz!!)
Bu ayki CHİP dergisinden,bu sihirli ve mucize küçük yazılım,bizlere hediye edildi.
(alıntı)

Son Düzenleme: viking20 ~ 24 Temmuz 2007 12:22
ExMaN
24-07-2007, 12:41   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj

tamir reg dosyasını buldum fajat download linki çalışmıyor

ExMaN
07-08-2007, 10:49   |  #6  
OP Taze Üye
5 mesaj

tamir.reg isimli yazılımı biri upload edebilirmi ?