sistemim hakkındaki düşünceleriniz

mertowww34
06-11-2009, 19:45   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
86 mesaj

neleri geliştirmeliym

intel quad 2.34
640 gb harddisk
4 gb ram
vista home premium 32 bit
1gb ati radeon hd 4650 ddr2 ekran kartı
directx 10.0

Son Düzenleme: mertowww34 ~ 06 Kasım 2009 20:24
Erhan Tiryakioğlu
06-11-2009, 19:49   |  #2  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Bak Şu Konunun Başlığını Dewğiştir LÜTFEN !!! Her Konuda Aynı Şeyi Söylmekten Bıktım Ya !

Banned
06-11-2009, 19:50   |  #3  
Banlandı
1,256 mesaj

Evet kaldırır.Zaten Spor oyunları fazla sistem istemeyen oyunlar.

Erhan Tiryakioğlu
06-11-2009, 19:50   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Bu Arada Sistemin Kaldırır Hemde Hiç Kasmaz Sanırım ...

Banned
06-11-2009, 19:51   |  #5  
Banlandı
1,256 mesaj
Alıntı: Erhan Tiryakioğlu  
Bak Şu Konunun Başlığını Dewğiştir LÜTFEN !!! Her Konuda Aynı Şeyi Söylmekten Bıktım Ya !
Nesi var ki başlığın?

Erhan Tiryakioğlu
06-11-2009, 19:59   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj
Alıntı: KaaN96  
Nesi var ki başlığın?
Forum Kurallarına Uymuyor !

CHIP Online forumlarında hepimizin rahatı ve sağlıklı bir ortamda iletişim kurabilmesi için bazı kurallar geçerlidir.

Genelde,forumun teması dışında olmadığı sürece, saygılı ve olgun bir tavırlayazılmış her türden içeriği gönderebilirsiniz. Sunuluş şekli yapıcı veforumu okuyabilen herkes için uygun olduğu sürece düşüncelerin vefikirlerin iletilmesine müdahale edilmeyecektir.

Aşağıdakiler yasaktır; bu tarz içeriği mesajlarınızla gönderemez ya da imzanızda bulunduramazsınız:

• HACK veya PROGRAM ŞİFRELERİ DEĞİŞ TOKUŞU YASADIŞIDIR. Warez, hack, crack gibi yasadışı paylaşımlarda bulunmak, istekte bulunmak veya bunları bulunduran sitelere bağlantı vermek
  • Başkalarına saldıran ya da hakaret eden ifadeler.Fikirlerinizi serbestçe tartışın, ancak anlaşmazlığınızı mesajgöndericisine veya herhangi bir kişi, kurum ya da gruba yönelik birsaldırıya dönüştürmeyin.
  • Birbirinize isim/sıfat takmak, rahatsız etmek veya tehdit etmek.
  • Küfür, müstehcenlik, kaba ve cinsel imalar içeren mesajlar. Zaman zaman kazayla sarf edilen müstehcen sözcükler için bir filtremiz olsa da, bunu kötüye kullanmayın.
  • Din, ırk, ulus, cins ya da cinsel eğilim üzerinden ayrımcılık yapmak.
  • 13 yaşından küçük çocuklar için uygunsuz olabilecek ya da ülkemizin genel dürüstlük standartlarının dışında kalan mesajlar.
  • Kişilik haklarına tecavüz eden mesajlar.
  • Forum için tema dışı sayılabilecek mesajlar. Bu forumlar, üyelerin fikir paylaşımı ve yardımlaşması için kurulmuştur. Forumumuzda “Konu Dışı” adında bir başlık bulunsa da, bu kurallar söz konusu alanda da uygulanacaktır. KonuDışı kısmının her türden tartışmaya açık olduğunu düşünmeyin: Dinitartışmalar, politika, aşk partneri arama, diğer firmalara/dergileresaldırma gibi şeyler, bu forumlara değil, başka web sitelerine veforumlara uygundur.
Forumlarda yapamayacağınız diğer şeyler şunlardır:
  • İlgi çekme maksadıyla aynı konuda çok sayıda mesaj göndermek.
  • Değişik forum alanlarına, farklı konudaki bir başka konu başlığına ilgi çekmeyi amaçlayan yorumlar göndermek.
  • “+1” veya “Katılıyorum” veya toplu talep konuları
  • Aynı konuyu farklı forumlara ya da aynı mesajı farklı konulara yollamak.
  • 3. parti ticari firmaların doğrudan ve dolaylı reklamını yapmak üzere yeni konular açmak
  • Asıl konuyla ilgisiz gönderilere yanıt vermek.
  • Forumlarda “trollük” tapmak.“Trollük” şu şekilde tanımlanabilir: Karışıklık çıkartmak ve insanlarıkışkırtmak için mesaj göndermek. Bunun bir örneği, herhangi bir konuyayapıcı eleştiri ya da yorum içermeyen, konuyu saptıran yorumlargöndermektir.
  • Doğrudan bir başka kullanıcıya hitap eden mesajlar göndermek.CHIP Online forumlarında kişilerin kendi aralarında mesajlaşmasına izinveren bir özel mesajlaşma sistemi bulunmaktadır. Eğer biriyle doğrudaniletişime geçmek istiyorsanız bunu kullanın.
  • Özel konuları tartışmak için resmi forumları kullanmak.Forumlar tüm CHIP Online ziyaretçileri içindir. Eğer diğer kişi ya dagruplarla bir sorununuz varsa, halka açık forumların dışında, özel biralanda çözmeye çalışın.
  • İçeriği bu kurallarla çelişen web sitelerinin reklâmını yapmak.
  • "LÜTFEN YARDIM EDİNNNN PLZZ" gibi dilenci edasında başlıklar açmak.Tabii ki CHIP Online forumları bir paylaşım alanıdır ve konu hakkındabilgisi olan her üyemiz size yardım etmeye çalışacaktır. Ama sorununuzudaha açıklayıcı başlıklarla gönderirseniz, yanıtınızı daha hızlıalabileceğinize emin olabilirsiniz.

Bu kurallar forumlar için olduğu kadar, özel mesajlaşma sistemi için de geçerlidir.

CHIPOnline forumlarında bu kuralların çiğnenmesi durumunda, yapılanınderecesine bağlı olarak yaptırımlara gidilecektir. Bu yaptırımlar,ciddiyet derecesine göre, aşağıdakilerin birini ya da birkaçını içerebilir:

• Mesajın ya da imzanın düzenlenmesi
  • Bağlantı ve resim gönderme ya da imza bulundurma imkânının kaldırılması
  • Mesaj ya da konunun silinmesi
  • Konunun kapatılması
  • Uyarı.Uyarılar nispeten daha az ciddi durumlar karşısında verilir. Bukurallara uymamaktan ötürü üç adet uyarı alan kullanıcıların hesaplarıyasaklanır.
  • Geçici uzaklaştırma. (Belirlenen süre boyuncakullanıcının CHIP forumlarına erişimi engellenir. Bir uzaklaştırmacezasının ardından uyarı alırsanız hesabınız kapatılır.)
  • Yasaklama. (Kullanıcının forumlara mesaj gönderme hakkının elinden alınmasıdır. CHIP Online Forumu hesabınız kapatılır)
  • Yasal yollara başvurma. (Bir tehdit söz konusuysa kanunî makamlara şikâyette bulunmak gibi.)

Forum kurallarını ihlâl edenlere karşı yaptırıma gidilmeden önce herhangi bir uyarı verilmeyebilir.

Forum yetkilileri ve CHIP dergisi veya CHIP Online çalışanları aşağıdakilere yanıt vermeyebilir:

• Doğrudan yetkililere ya da CHIP Online çalışanlarına yönelik açılmış konular:Eğer bunların hepsine yanıt verirsek, bu şekilde ilgimizi çekmeyeçalışan yüzlerce mesaj atılacaktır. Başlığında isim bulunan konularakesinlikle yanıt verilmeyecektir.
  • Açılmış bir konu hakkında yardım isteyen özel mesajlar: Konularınhepsini okuyup elimizden gelen en iyi şekilde yanıt vermeyeçalışıyoruz. Bizden belli bir konuya bakmamızı ya da yanıt vermemiziisteyen mesajlarınız yüzünden, normalde yanıtlamayacağımız bir konuyayanıt vermemiz olası değildir.
  • CHIP dergisi veya CHIP Online ile ilgili söylentiler.Hakkımızdaki asılsız iddiaları ve söylentilerin hepsini aydınlığakavuşturmayı istesek de, bu türden gönderilere yanıt verdiğimiztakdirde bunun bizden yanıt almak için yem olarak kullanılması ihtimalivar. Bu konudaki suskunluğumuz iddiaların kabulü değil, böylebaşlıklara tenezzül etmediğimizin göstergesidir.
  • İş imkânlarıyla ilgili sorular. Size yardım etmeyi isterdik, ama personel seçimiyle ilgimiz yok.

Özel mesajlara yanıt vermek her CHIP çalışanının ya da forum yetkilisinin kişisel tasarrufundadır.

mertowww34
06-11-2009, 20:00   |  #7  
OP Üye
86 mesaj

şimdi oldu mu

Erhan Tiryakioğlu
06-11-2009, 20:02   |  #8  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Değiştirdiğiniz İçin Teşekkürler Gelenlerin %40'ı Böyle Konu açınca Fitil Oluyoruz ...

Banned
06-11-2009, 20:02   |  #9  
Banlandı
1,256 mesaj

Herkes Forum Kurallarına noktası virgülüne uyuyor ya bi bu başlık kuraldışı.

ADEM-KAYA
06-11-2009, 20:02   |  #10  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

Kasmaz kardeşim.Full detay açarsın.
4650 fena kart değildir, ileride DX11 5850 alabilirsin çok daha iyi olur.

Banned
06-11-2009, 20:03   |  #11  
Banlandı
1,256 mesaj

"LÜTFEN YARDIM EDİNNNN PLZZ" hemde başlığın bunla benzerliğini anlayamadım.

mertowww34
06-11-2009, 20:07   |  #12  
OP Üye
86 mesaj

arkadaş başlığa taktınız nesi varr

mertowww34
06-11-2009, 20:08   |  #13  
OP Üye
86 mesaj

bana kabahatimi söleyin hemen halledeyim

Banned
06-11-2009, 20:09   |  #14  
Banlandı
1,256 mesaj

Tamam düzeltmişsin.

Erhan Tiryakioğlu
06-11-2009, 20:12   |  #15  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Arkadaşım İstersen Recep Baltaş Abiye Bir sor Bakalım Bu Konu Başlığından Ne Anlıyorsunuz Diye ! Hemen Kilitlemezse Yada Kapatmazsa Neyim !!! Forumda Kaç Gündür Varsınız ! Daha Bunu Öğrenemedi İseniz Diyeceğim HİÇ BİR ŞEY YOK !!!

Son Düzenleme: Erhan Tiryakioğlu ~ 06 Kasım 2009 20:13
falconer
06-11-2009, 20:13   |  #16  
Yıllanmış Üye
704 mesaj

https://www.chip.com.tr/forum/Bil ... n-Cevap_t85364.html

Banned
06-11-2009, 20:15   |  #17  
Banlandı
1,256 mesaj
Alıntı: Erhan Tiryakioğlu  
Arkadaşım İstersen Recep Baltaş Abiye Bir sor Bakalım Bu Konu Başlığından Ne Anlıyorsunuz Diye ! Hemen Kilitlemezse Yada Kapatmazsa Neyim !!! Forumda Kaç Gündür Varsınız ! Daha Bunu Öğrenemedi İseniz Diyeceğim HİÇ BİR ŞEY YOK !!!
Kilitlemez yada kapatmazsa nesin?KAPATMAZ!

Son Düzenleme: KaaN96 ~ 06 Kasım 2009 20:15
mertowww34
06-11-2009, 20:21   |  #18  
OP Üye
86 mesaj

ben en iyisi konuyu siliym ok? tartışmaya gerek yok lütfen

Erhan Tiryakioğlu
06-11-2009, 20:21   |  #19  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj
Alıntı: KaaN96  
Kilitlemez yada kapatmazsa nesin?KAPATMAZ!
Tamam Kapatmaz Ancak Eminimki Başlık Değişirdi (Azönceki Başlık "sizce..") !!!

Erhan Tiryakioğlu
06-11-2009, 20:23   |  #20  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj
Alıntı: mertowww34  
ben en iyisi konuyu siliym ok? tartışmaya gerek yok lü
Silemezsiniz Artık CEvap Geldi :9 Hem Silmenizede Gerek Yok Tartışma Değil :)

mertowww34
06-11-2009, 20:24   |  #21  
OP Üye
86 mesaj

tmm değiştirdim bu uygun mu

Erhan Tiryakioğlu
06-11-2009, 20:30   |  #22  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj
Alıntı: mertowww34  
tmm değiştirdim bu uygun
Abicim Biz İlk  Başlığa Demiştir Azöncekini Değiştirmenize Gerek Yoktu Neyse :)

mertowww34
06-11-2009, 20:33   |  #23  
OP Üye
86 mesaj

:D olsun bencede haklısınız yane

Erhan Tiryakioğlu
06-11-2009, 20:35   |  #24  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Katıldığınız İçin Teşekkürler gerçekten Çok Fazla Böyle Konu Açılıyor Ve Bunların Çoğu Forumda Çok Uzun Süredir Takılanlar da Olabiliyor ... İyi Geceler ...

alien_fx
06-11-2009, 21:15   |  #25  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,671 mesaj

sistemin orta halli. ehh işte sloganıyla puanlandırıyorum Kahkaha