Site İçin Ortak Aranıyor....

rapidman
19-02-2011, 00:27   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar Profesyonel Bir Site Açacağım Ortak Arıyorum.....

Script , Site İsmi , Hit Hazırdır...

Sadece Ortağım İsterse  İstediği Olabilir.....

Site İçin Toplam 150$ Harcama Yapılcaktır.

Gelirler Ortağımla Eşit Şekilde Paylaşılır......

Bana Ulaşmak İçin [email=scc9522@hotmail.com]scc9522@hotmail.com[/email]' Mesaj Yollaması Yeterlidir...

Program İndirme Sitesi , Müzik Arama sitesi ,Resim Yükleme Sitesei Veya Torrentden Arama Sitesi Olabilir.

Bunlarla İlgili Şuan Script Var.Hepsi Ücretli Scriptler

İlk 1 Yıl Reklam Hit Artıkça Site İçerisinden Satmaya Başlarız Diye Düşünüyorum...

Son Düzenleme: rapidman ~ 19 Şubat 2011 13:53
rapidman
19-02-2011, 00:41   |  #2  
OP Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: Taşcı  
İnşallah hayırlı olur sana tavsiyem ortak alaçağın kişiyi şahsen tanıman lazım oda seni tanıması lazım
Buda buradan olmaz seni görmesi cok iyi tanıması gerekir sende onu görüp tanıman lazım.
Teşekkürler Arkadaşım.Zaten Önüne Geleni Almam Biraz Tanımam Gerekiyor.

Tuğsan
19-02-2011, 06:24   |  #3  
Tuğsan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
879 mesaj

Daha net bilgiler vermende yarar var, mesela sitenin icerigi ne olacak? Para kazanmakdan bahsediyorsun ,bu sadece reklam gelirleri ile mi olacak yoksa birseyler mi satacaksin? Bunu bir sirketle aldtinda mi yapacaksin? Yasal kismini hallettin mi?

rapidman
19-02-2011, 13:42   |  #4  
OP Taze Üye
2 mesaj

Program İndirme Sitesi , Müzik Arama sitesi ,Resim Yükleme Sitesi Veya Torrentden Arama Sitesi Olabilir.

Bunlarla İlgili Şuan Script Var.Hepsi Ücretli Scriptler

İlk 1 Yıl Reklam Hit Artıkça Site İçerisinden Bir Şeyler  Satmaya Başlarız Diye Düşünüyorum...

Tuğsan
19-02-2011, 14:51   |  #5  
Tuğsan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
879 mesaj

Acikcasi bu tarzda bir suru site var. Ikici olarak program indirme derken, free yada triallerimi linkleyeceksin, yoksa yasa disi crackli filan mi? O tur bir siteye kimse guvenopte birseyler almak istemez.  Bence para kazanmak amacin yoksa acip denersin bu tarz siteleri tecrube kazanirsin ama para kazanma amacinda acacaksan acikcasi ben bunda pek gelecek gormuyorum. Para kazanan siteler vardir bu sekilde fakat kacta kaci? Keza birseyler satmak icin en azindan adi-sirket olman, fatura kesmen lazim. Bunun yasal tarafini da dusundun mu? Arti hadi bunlari halledersen, online odeme sistemlerinin o kadar kolay, scripti yukledim oldu gibi seyler oldugunu dusunmuyorum. Hani gercekten orjinal, farkli bir fikir olmadan click hitleriyle para kazanmak bana hobi gibi geliyor.

rapidman
19-02-2011, 18:25   |  #6  
OP Taze Üye
2 mesaj

Siteye Hit Kazandırma Gibi Bir Bilgim Var.Siteye Hit Kazandırıp Üst Sıralara Taşırım.

Bir Kaç Yıl Sonra Siteden Satacağım-Kesin Değil Bu Fikir Zaten

Rapidshare Gibi Değil İndirme Sitesi Dediğim Fulloyun.com - Tam İndir.com Gibi Bir Site Olacak..

En Son Olarak Sorularınız İçin Çok Teşekkürler .Gözümden Kaçanları Sizden Yararlandım...

Ama Bu Siteden İlk Yıl Harcadığımız Parayı Alabileceğimizi Düşünüyorum...

Reklam Yayınlacağım Bir Sürü Site Var....