Site Yarım Kaldı Acil Yardımm

ahmetKayar
03-02-2009, 00:12   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

Ardaşlar ben joomla kullanıyorum ve yeni başladım bu işe siteme joomlayı upload ettim ancak bir türlü yeni yüklemiş olduğum temanın izin ayarlanırını cpanelden yada ftp den değiştiremiyorumm cpanelden dosya yöneticisinden temanın yazıla bilirlik ayarlarını 777 yapıyorumm ancak ana sonunda Operation Not Permitted yazan bir hata veriyor konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorummm şimdiden çok teşekkür ederim iyi Çalışmalar Şaygılarımla

recep34
03-02-2009, 01:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
413 mesaj

Eğer cpnalden de değiştiremiyorsanız herşeyi doğru yaptığınıza eminseniz ve operation permittede hatası varsa hostun teknik desteğine bir danışın.hesabınız ile ilgili bir sorun olabilir.Daha önce başıma geldi.joomla smf gibi bir cms nin paket yükleyicisinden paket yüklersem zip hostta açılırsa otomatik o klaösöre chmod izinleri vermememi engelliyordu.Her eferinde teknik desteğe yazıyordum...
Onun dışında operation not permitted dan önce bir hata kodu daha vermesi lazım,o nedir ?

ahmetKayar
03-02-2009, 20:42   |  #3  
OP Yeni Üye
21 mesaj

İşin ilgiç tarafı ayarlarını değiştiremiyor olduğum gibi cpanelden silme işlemide yapamıyorumm diğerleri siliniyor ancak en son yüklediğim tema silinmiyor

Cpanelde ayarları yaptıktan sonraki çıkan hata msj budur ardaşlar

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

ahmetKayar
09-02-2009, 19:33   |  #4  
OP Yeni Üye
21 mesaj

tmm ardaşalasr sagolun hosting şirketi ile konuştum hostan kaynaklarınıyormuş konuştum şu anda düzelti teşekkür ederim İyi Çalışmalar