Site Yönlendirme Acill Yardım !!!

allen18
04-02-2010, 21:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar öncelikle özürdiliyorum konu burayamı açılıyor bilmiorum ama acil bir şekilde yardım almam lazım site yönlendirme hakkında . konuya giriyorum şimdi . aileme yarın notlarım açıklanıyor dedim ve yarın siteyi açıp notlara bakacaklar ama ben bütün derslerden kaldım  o yüzden ailem okulumun sitesine girip ögrenci işlerinden ögrenci bilgilerimi girip notlarıma bakacakları zaman sitenin benim ayarladıgım bi resme yönlenmesini istiyorum . bunu nasıl yapabilirim . yani onların notlarım yerine benim ayarladıgım resmi görmelerini istiyorum . hostta yönlendirmeler ile denedim ama resme deilde resmi upload ettiğim resim sitesine yönleniyor . mesela x adresine yükledim ve resmin adresi www.xxxx.com/yyyy.jpg oldu ve oraya yönlendirdim ama direk www.xxx.comgeldi . resme gitmedi . bunu ayarlayabilecegim bir yöntem var mı . yardımcı olursanız çok sevinirim . şimdiden ilgilenene herkese teşekkürler .

freekays
04-02-2010, 22:09   |  #2  
freekays avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
597 mesaj

çok komiksin dostum okula giden bir veliyi başka bir okula yönlendirebilirmisin sen önce bunu ayarla

:D

allen18
04-02-2010, 22:25   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

usta biz yardım istiyoruz sen dalga geçiorsun oldu mu şimdi bu :(

efes_ice
05-02-2010, 11:54   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar bu banada lazım, hiç yardım edebilecek olan yokmu allah rızası için...