Sitem donma sorunu

Kapalı Hesap (101323)
19-01-2009, 22:58   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,337 mesaj

bilgisayarın donduğu ve yavaşladığı yok bunuda ayarladık programları güvenli sitelere gireceğim zaman nod32 ve deep freeze hariç pasif ediyorum ve uninstall ediyorum bu şekilde 2 - 3 saatten güvendiğim sitelerde gezindikten sonra güvenmediğim sitelere gireceğim zaman reset atıyorum deep freeze olduğu için programlar geri yükleniyorlar ve aktif oluyorlar o zaman güvenmediğim sitelere giriyorum deep freeze kurmadan hemen önce ccleaner ile gutmmann modunda full temizlik yaptım donma falan olmuyor
    çok kaba yorum yapıyorsunuz paranoyaksın bilgisayar donar diye  çok kaba yorum yapıyorsunuz paranoyaksın bilgisayar donar  gereksiz   bilip bilmeden   bilip bilmeden

ilginch
19-01-2009, 23:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,635 mesaj

kaba yorum yaptıysak, özür dileriz,
ama ben de, avira, sunblet firewall bir de windows defender açık ve de pek bir sorunla karşılaşmıyorum..
fakat tabii ki sizin ki daha güvenli, özellile deepfreeze kullanmanız.

Kapalı Hesap (101323)
19-01-2009, 23:14   |  #3  
OP Kapalı Hesap
3,337 mesaj

deep freeze 6.3  unfreezer ile  değil  ama başka yöntem buldum deep freeze adminde ve  ctrl +alt+shift +F6 basılınca çıkan yerde  şifre  olsun ikisinede  gerek duymaksızın  programsız  yöntemle kırılıyor ayrıntılı cevap  güvenlik bölümünde

hackdea
10-02-2009, 21:36   |  #4  
Yeni Üye
44 mesaj
carl246
deep freeze 6.3  unfreezer ile  değil  ama başka yöntem buldum deep freeze adminde ve  ctrl +alt+shift +F6 basılınca çıkan yerde  şifre  olsun ikisinede  gerek duymaksızın  programsız  yöntemle kırılıyor ayrıntılı cevap  güvenlik bölümü
teşekkür ederim deneyeceğim