sizce 3g internet fiyatları ne olur ?

mahsun494
27-07-2009, 13:05   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
136 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2006

3G'nin avantajlarından birinin de internete ulaşımı ucuzlatacak olması olduğunu belirten Ciliv, şunları söyledi:

''Ağustosayından itibaren geçeceğimiz 3. nesil mobil iletişim sistemleri,internete çok daha hızlı erişim imkanı getireceği gibi, birim fiyatlarıda ciddi oranda düşmüş olacak. Yani, örneğin bir megabite'a, şuan ödenen fiyatın daha da altında ulaşılmış olacak.Cep telefonu sim kartları, aynı zamanda dizüstü bilgisayarlarınainternete bağlanma imkanı verdiği için, aynı fiyat avantajındanbilgisayar kullanıcıları da yararlanmış olacak. Bir başkayenilik ise kişiselleştirilmiş etkileşim servisleri... Televizyonda yada başka kaynaklardan çok fazla ve çok çeşitli bilgi geliyor.Bu servislerimizden kişi isterse, örneğin tuttuğu takımla ilgili,sevdiği köşe yazarlarıyla ilgili, sadece kendisine özel bilgilerialabilecek, bu kişinin cep telefonuna istediği özel bilgiler akacak.Böylece kişi gereksiz bilgilerle uğraşmaktan kurtulacak. Konuşmakistediği ya da istemediği kişileri de bu servisler sayesindebelirleyebilecek.''

Ciliv, bu servislerin, istenilen bilgiye çokçabuk ulaşılması sayesinde kişiye ticarette de önemli bir rekabetavantajı sağlayabileceğini, söz konusu servislere olanak tanıyanyazılımların çoğunu kendilerinin geliştirmeye başladıklarını sözlerineekledi.

Turkcellin dediği bu ama  araştırdım kktc de fiyatlarını bence ttnete devam ederiz gibime geliyor

arkadaşlar sizce 3g internet fiyatları ne olur

Anket
Son Düzenleme: mahsun494 ~ 27 Temmuz 2009 13:11
secman
27-07-2009, 13:17   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
247 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2008

ilkbaş ucuz olur sona millet alışınca sürekli zamlanır ne olcağı belli

Nickotin
27-07-2009, 18:12   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
290 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2009

Belliydi öyle zaten düşük fiyatlar olacak olsaydı. türktelekom=avea sonuçda ne olduğunu biliyordu önceden fiyat indirir veya kotayı yükseltir vs... bişeyler yapardı işte.