sizce hangi bölüm

berkcan_0
27-09-2010, 20:47   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,153 mesaj

arkadaşlar karakusunlar imkb 10.sınıf elektrik elektronik(teknik lise)bölümüne gidiyorum ama okulumuzdaki bölümler 
bilişim t.
makina
elektrik e
elektrik e(teknik lise)
bölümleri var ben bilişim teknolojilerini çok istiyodum ama elektrik elektronikte teknik lise olduğu için sayı 15 kişi sınıfta akıllı tahta falan var ve ünüversiteye yönelik eğitim veriyolar ama ben ileride elektrik elektronik le ilgilli bir meslek değilde bilgisayarla ilgili bir meslek edinmek istiyorum en çok istediğim bilgisayar mühendisi olmak bilişim teknolojilerinde kültür dersleri az bizim bölümde bütün dersler var ve bilişimde sayı 30 kişi ben şuanda elektik elektornik bölümünde olmama ramen ileride istersem bilgisayarla ilgili bir meslek okuyabilirmiyim(ünüversiye eğitimimde)bide katsayı falan var diyolar diğerlerinden 8 soru falan çok yapmak lazım diye puanın düşmüyo ama farklı bölümde okursan ek puan alamıyosun diyolar bilgisayardan hayatta vazgeçmem bide size danışayım dedim doğru bir tercih mi yapmışım

saldırgan
27-09-2010, 21:37   |  #2  
Yıllanmış Üye
229 mesaj

diğer söylediğin şeyler hakkında bilgim yok ancak geçenlerde katsayı probleminin kalktığını duymuştum yanlış değil ise... :)

cbilgen13
27-09-2010, 22:22   |  #3  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

son zamanlarda buna benzer konular ne kadar çok arttı...yok hangi üni. yok hangi bölüm... hemen biz burada bir aile gibiyiz savsatalarına başlamayın... tamam biz burada aile gibi olabiliriz ama teknoloji adına konular çoğunlukta bence daha kaliteli bir forum olur...

hiç tanımadığınız insanlara geleceğinizi etkileyecek kararlar için fikir danışıyorsunuz...tamam fikir danışıyoruz ama yine kendi bildiğimizi yapıcaz kendi kararlarımızı kendimiz veriyoruz diyecekseniz o zaman kardeşim neden vaktimizi alıyorsnuz... bu memlekette bu gençleri yönlendirecek rehber öğretmenler, dershaneler, bölüm öğretmenleri yok mu? gidip oraladan sağlıklı bilgiler alsalar yaa..

hazır yeri gelmişken bir kız war ama vermiyor...yok benim kalbimle oynuyor...acaba bana aşık mı gibi konular açan ikoncan kardeşler sizlerinde devanız bu forumda değil siz yaa haydar dümene yazın yada psikoloğa falan görünün.. yada delikanlı gibi dikilin kızın karşına vereceksen ver seweceksen sew deyinn.. nedir bu kepazelik yavvv...

berkcan_0
27-09-2010, 22:55   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
1,153 mesaj
Alıntı: cbilgen13  
son zamanlarda buna benzer konular ne kadar çok arttı...yok hangi üni. yok hangi bölüm... hemen biz burada bir aile gibiyiz savsatalarına başlamayın... tamam biz burada aile gibi olabiliriz ama teknoloji adına konular çoğunlukta bence daha kaliteli bir forum olur...

hiç tanımadığınız insanlara geleceğinizi etkileyecek kararlar için fikir danışıyorsunuz...tamam fikir danışıyoruz ama yine kendi bildiğimizi yapıcaz kendi kararlarımızı kendimiz veriyoruz diyecekseniz o zaman kardeşim neden vaktimizi alıyorsnuz... bu memlekette bu gençleri yönlendirecek rehber öğretmenler, dershaneler, bölüm öğretmenleri yok mu? gidip oraladan sağlıklı bilgiler alsalar yaa..

hazır yeri gelmişken bir kız war ama vermiyor...yok benim kalbimle oynuyor...acaba bana aşık mı gibi konular açan ikoncan kardeşler sizlerinde devanız bu forumda değil siz yaa haydar dümene yazın yada psikoloğa falan görünün.. yada delikanlı gibi dikilin kızın karşına vereceksen ver seweceksen sew deyinn.. nedir bu kepazelik yavvv...
arkadaşım sen baya abarttın işi alt tarafı bi konuydu ve benim konum senin bir kız var vermiyor...gibilerinden değil burası teknoloji forumu olabilir ama bu konuyuda dikkat edersen diğer konu dışı bölüme açtımBeğendim

cbilgen13
27-09-2010, 23:16   |  #5  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj

iyiki konu dışı bölümüde war utanmasanız kaç numara don alacağınızı bu bölümde soracaksınız???

ayrıca senin konuyu diğer konuyla karıştırmadım..yeri gelmişken diye başladım ve yeri gelmişti gerçekten..
peki bı konuyu açmanda ki maksat ne biri çıkıp şu veya bu bölümü oku yazarsa onun dediğini mi yapacaksın???

properly302
27-09-2010, 23:35   |  #6  
properly302 avatarı
Yıllanmış Üye
123 mesaj

[url=../kisisel/46183/]cbilgen13[/url]  kardeşim bence sende  konun dışına daştın kardeş bi konu açmış evet forumla alakasız bi konu olmuş es geçebiliriz ama seninde altta yazdıkların bence abes  olmuş  hoş olmamış uyarıyım derken yıktın gibi sanki :)

cbilgen13
27-09-2010, 23:43   |  #7  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj

seninde forumu ne kadar takip ettiğin katılım yılın ve mesaj sayınsan anlaşılıyor... 3 koca yıl ve 5 mesaj üstelik mesajlardan biri bu konu için gerçekten karmaşık bir istatistik.. foruma takip eden diğer kullanıcılarda benimle aynı fikirdedirler. eminim sadece benim kadar tepeleri atmadığı için yada benden daha fazla sabırlı oldukları için konuya tepkisiz kaldılar.. ayrıca bırakta kime nasıl tepki göstereceğime ben karar vereyim...

Atilla Sarıtaş
28-09-2010, 01:16   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Sakin ol bilgen :)
Bilişim Teknoloji'de nereyi bulursan dal içeri =) 

berkcan_0
28-09-2010, 15:26   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
1,153 mesaj

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler

MertBJK1903
28-09-2010, 20:33   |  #10  
MertBJK1903 avatarı
Yıllanmış Üye
1,020 mesaj

anadolu tekniğe gidiyorsan biraz daha iyisin fakat bilişim çok çok zor imkanın varsa bu yıl düz liseye geç