sizce hangi tableti alayım

orhankoc24
07-08-2012, 02:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

selam arkadaşlar tablet almayı düşünüyorum neden ihtiyaç duyduğumu belirtmek istiyorum ve ihtiyaçlarıma göre sizce hangi tableti almalıyım..

1-ben normal ajanda kullanıyorum ve işim gereği notlar alıyorum ama unutmayayım diye aldığım notlara bakmayıda unutuyorum :) yoğunluktan ve işimde aksamalar oluyor :(

2-normalde maillerimi laptopumdan takip ediyordum fakat günün çoğu kısmını dışarıda geçirdiğim için çantada taşımak zor oluyor bu yüzden tablet daha mantıklı geliyor

3-birde toplu sms gönderme konusunda sorun yaşıyorum.mesela bayramda seyranda tüm rehbere sms göndereyim desem telefonla 2 saat uğraşıyorum.acaba android bir uygulama varmıdır toplu sms göndermek için..yani tablette böyle bir kolaylık olabilirmi ve hangi tablette olabilir.tablette yoksa bildiğiniz bir telefonda tüm rehbere örneğin 500 kişilik bir rehbere kolayca tek seferde sms gönderebilirmiyiz böyle bir telefon varmı

Kapalı Hesap (128169)
07-08-2012, 03:05   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj

Aslında Asus PadFone önereceğim ama dünyada satışa çıkmadı galiba. Size önerim Asus Transformer Prime veya Asus Transformer TF300 olacaktır. TF300 daha ucuz çünkü kasası plastik. İncelemelere baktığımda kaliteli plastik kullanıldığı söyleniyor. Android'de toplu sms var galiba ama ben kullanmadığım için bir şey söyleyemem kolay yolu hakkında.

Kapalı Hesap (241183) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
fcdazlak
07-08-2012, 08:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
281 mesaj

http://pcdepo.com/asus-eeepad-tf ... et-pc-urun7616.html