Sizce Hangisi

ybogatepe
06-10-2009, 01:22   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
112 mesaj

Arkadaşlar bir fotoğraf makinası alacağım o kadar çok profesyonelliğim yok ama resim çekmek çok hoşuma gidiyor anlayacağınız hobi yani. ve iki model arasında kaldım.
Biri Canon Eos T1i Digital Rebel 500D SLR Camera
Diğeride Canon Powershot SX200 IS
Yurtdışında bir arkadaşım onun aracılığıyla ebay üzerinden alıp getirtmeyi düşünüyorum fakat T1i 704$ Powershot ise 309$ sizce hangisini almalıyım yani ben o kadar profesyonel değilim ama çektiğiminde bir anlamı olmasını istiyorum yoksa telefonlada çekerim değil mi?Gülümseme
Sizinde düşünceleriniz varsa sizinde düşüncelerinizi beklerim.
Değerli düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

teknohat
06-10-2009, 08:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,494 mesaj

Canon Powershot SX200 IS al derim. Hobi olarak fotoğraf çeken birisi için bu çok iyi bir fotoğraf makinesi. Çözünürlüğüde çok iyi üstelik, 12 mp.

paraportu
11-10-2009, 21:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
181 mesaj

öyle uçuk seçik makineler arasında kalmışsınız ki... öncelikle biri amatör(yarı amatör) diğeri ise giriş seviyesi olması lazım profesyonel bir makine. eğer canon 500d alırsanız diğerine göre çok daha kaliteli sonuçlar alırsınız ama bunun için yatırım yapmanız gerek binlerce liralık... canon sx200 alın küçük ve güzel bir makine...
diğer arakadaşa katılmıyorum 12 mp olması konusunda kaç tane poster boyutunun neredeyse 2 katı olan 12 mp boyutunda baskı alacaksınız ki...