sizce nasıl?

prodigy
10-05-2009, 00:06   |  #1  
prodigy avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
576 mesaj

arkadaşlar sitelerde dolaşırken "arcavir" için dünyanın en iyi antivirüs diyorlar

ECHELON_
10-05-2009, 00:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

arcavir ne be ilk defa duyuyorum

avira olmasın o

prodigy
10-05-2009, 00:11   |  #3  
prodigy avatarı
OP Yıllanmış Üye
576 mesaj

arkadaşım googleda arcavir yaz görürsün.

ECHELON_
10-05-2009, 00:13   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

evet hakkaten böyle bir program varmış cahiiliğime ver sen

Mustafa@PC
10-05-2009, 10:38   |  #5  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Bende ilk defa duydum dünyanın en iyi antivirüsü olma iddası biraz abartı bence o kadar da güvenme...

Kapalı Hesap (130880)
10-05-2009, 10:45   |  #6  
Kapalı Hesap
1,418 mesaj

çok ilginç ilk defa duyudum hemde dünyanın en iyi antivirüsü bencede abartma

koc06
10-05-2009, 15:02   |  #7  
koc06 avatarı
Yıllanmış Üye
682 mesaj

arcaviri ben çook duydum.güzel koruma yapıyor.bir ara denemiştim.sistemin iyise kurabilirsin.Çünkü kasıyo makinayı kis 6 7  gibi

xmenevren
10-05-2009, 15:36   |  #8  
xmenevren avatarı
Yıllanmış Üye
916 mesaj

bende ilk defa duydum.yalan söylüyorlardır.dünyanın en iyi antivirüsü olsa eset,kaspersky,avira gibi firmalarla başı çekerler

Mustafa@PC
10-05-2009, 16:00   |  #9  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Sana önerim Avira 2009 yada KİS 2009 yüklemen...

mancukya
11-05-2009, 22:01   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Kimseye bir sey önermem zaten öneri yapanada güvenmem kurar denerim.
2 sene önce forumdakileri dinlemis olsam Antivir kurup iyi oldugunu ögrenemezdim Kaspersky 30 gunde bir sil kur devam ederdim yada arada online tarama yapmasam Avast iyi diye devam ederdim cevremde bazi kisilere yardim etmesem Kaspersky ve Nod32 cok iyi oldugunu sanmaya devam ederdim.
Makinesi cökmedigi sürece yada kullandigi antide crack calistigi surece iyi diyen birisi degilim.
Bundan yaklasik 3 ay evvel Cin yapimi rise diye bir sey denedim 3 günde ise yaramadigini gördüm ama kendim deniyerek ögrendim.
Piyasada Mcaffe, Norton, Kasper vs vs gibi köklü sirketlere karsi pazara giripte kazanmak kolay degil bunlar reklam ve yatirim isi bunu bazilari anlamadigi icin niye göremiyoruz diyor sanki cok kolaydi.
Acikcasi ismini bugun ilk defa arkadas söyleyince duydum hic bilmedigim bir antiydi.

resmi sitesi bu. Polanya yapimi bir Anti Kaperin Rus yapimi olmasi gibi ama bu ülkelerde cok iyi programcilar ve hizla gelismekte olan ülkelerki bizden zaten ilerdeler.
Arcavir 2009 su andaki son versiyonu.
Chip gibi güvendigim yabanci sitelerde yapilan yorum su AG güvenli düsünülerek tasarlanmis, ArcaScan, ArcaMon, ArcaMail, ArcaQuar 4 tane güvenlik modulu iceriyormus, ArcaFirewall ile ag baglantilarina yapilan saldirilarda cok etkiliymis, ArcaRegMon ile reg Hips korumasi yapip kayitliyormus yani mesala sistemde degisik oldugu anda nereye yapildigini bilerek temizleme imkaniki oldukca mantikli, ArcaCheck adli bir modulle komut istemi sistemiyle gizlenen saklanan yada kendini sildirmek istemeyen zararli yazilimlari etkisiz hala getiren bir modul daha, ArcaRD ile rootkitleri bulmak ve silmek cok zordur adamlarin korumasinin etkili oldugu sYöleniyor bu konudada.
Bunun 2006 modelini nette gördüm yani 3 senelik falan bir Antivirus sirket mali acidan parasal acidan yani yapisi gücsüz ise(Antivir ve Avastda ayni sekildeydi)piyasada isim yapmak reklam yapmak kolay degil kimse sanmasinki burdaki pc dergileri iyi bile olsa iyi diye yazmazlar her sene senlerdir hep Norton secilir baska bir teste Norton dereceye bile giremezdi nedense.
Neticede ilk defa bugun duydum iyimi kötümü yorum yapamam ama bazilari gibi bilmedigim bir ürünüde kötülemem mantiksiz sebeblerle hic yapmam.
Bunlarin mantigiyla o zaman Kaspersyky ciktiginda Norton, Panda vs vs var onun ismi niye yok diye es gecmemiz gerekirdiki böyle bir sey olamaz bilgisizce yorumlar.
Su an kullandigim pc malesef cok agir yenisini alana kadar idare etmek zorundayim ama mutlaka deniycem aradada 3 4 sitede online tarama yapicam deniyen ve fikirlerini paylasan arkadaslarla sevinirim.
Son olarakda bilmedigin seyi elestiremezsin bazi arkadaslara ögüt olsun 10 sene evvel Kasperi 6 sene evvel Nod32 taniyan kimse yoktu ama kaliteleriyle piyasada yer yaptilar bu sirket yaparmi yapamazmi bilemem ama elestirirken bilmeden konusmak dogru degildir.

Son Düzenleme: mancukya ~ 11 Mayıs 2009 22:09