SkyStar 2 ve ProgDVB

Homer Simpson
08-09-2008, 01:11   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
42 mesaj

Bugün SkyStar TV kartı aldım. Az önce de kurulumunu falan yaptım. Uydu antenin kablosunu da taktım fakat kanal bulmayı çözemedim.
Kullanım kılavuzunda "Settings"ten "DİSEqC"ye tıklamamız gerektiğini yazmış fakat ekran görüntüsünde görüldüğü gibi bu mümkün değil.

Lütfen yardım...

cnkt_24
08-09-2008, 13:22   |  #2  
Üye
99 mesaj

Gördügüm Kadarıyla TV Kartı Alıp Ben Sorunsuz Kurdum ve Çalıştırdım Diyenlerin Sayısı Sorunla Karşılaşanlardan Daha Az.

SKYSTAR2 Tv Kartında Kurulumunu Yaparken Dsecq Ayarları Vardır. 2 Li Diseqc,3 lü Disecq vs vs Özelliklerinden Sizinkine Uygun Olanı Seçmenizi İster. Sanırım Onunla İlgili Bir Sorununuz Var.

Homer Simpson
08-09-2008, 15:56   |  #3  
OP Yeni Üye
42 mesaj

TV kartının yanında verilen CD'deki SETUP4PC programını kurmaya çalıştım ama şöyle bir uyarı verdi:

Bilgisayarımda SP 3 yüklü olduğu halde SP 2 veya daha yukarısı gerekli diye uyarıyor!

Son Düzenleme: Homer Simpson ~ 08 Eylül 2008 16:52
Homer Simpson
10-09-2008, 00:20   |  #4  
OP Yeni Üye
42 mesaj

Nihayet TV kartımı çalıştırabildim.
TV kartının yanında verilen CD'yi bilgisayara takınca açılan pencereden kurulum yapmaya çalıştığım için olmuş bütün sorun. Çünkü açılan pencereden yapılan kurulum XP Service Pack 2 için hazırlanmış. SP3'de yapılacak olan kurulum için gerekli program CD'nin içinde var fakat ismi farklı. Biraz dikkatli bakınca bulunabiliyor.

ranger173
14-03-2009, 22:05   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj
Homer Simpson
Nihayet TV kartımı çalıştırabildim.
TV kartının yanında verilen CD'yi bilgisayara takınca açılan pencereden kurulum yapmaya çalıştığım için olmuş bütün sorun. Çünkü açılan pencereden yapılan kurulum XP Service Pack 2 için hazırlanmış. SP3'de yapılacak olan kurulum için gerekli program CD'nin içinde var fakat ismi farklı. Biraz dikkatli bakınca bulunabiliyor.
Arkadşaım nasıl yaptığını söylede bari bizde yapalım ?