SnapPea ile cebinizi PC'nizden yönetin!

CHIP Online
03-02-2013, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Android'li cebinizdeki hemen her şeyi PC'nizden, kolayca yönetmeye ne dersiniz?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/sna ... -yonetin_38375.html

Resimlerle: Android'inizi WP7'ye, iOS'a dönüştürün!

Android'li cebinizi Windows'tan yönetmenin bir yolunu arıyorsanız, uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı, SMS'lerinizi ve fazlasını masaüstünüzden yönetmenize izin veren ücretsiz SnapPea size göre olabilir.


Birçok işlevi aynı anda sunma becerisini gösteren SnapPea, telefonunuzu yönetebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız hemen hemen her şeyi size sunuyor. Android'li cebinize Wi-Fi üzerinden veya USB kablosuyla (kabloyu kullanırken USB hata ayıklama modu açık olmalı) erişmeniz mümkün.


Windows'ta çalışan SnapPea arayüzünü kullanarak direkt olarak uygulama yükleyebilir, kişilerinizi düzenleyebilir, telefonunuzu yedekleyebilir, fotoğraflarınızı taşıyabilir ve organize edebilir, müziklerinizi kopyalayabilirsiniz. SnapPea, Android'li cebiniz yoluyla PC'nizden SMS gönderip almanıza da izin veriyor.


SnapPea'nin rakibi AirDroid'den farkı ise AirDroid'in bir web arayüzüyle çalışması. Dolayısıyla AirDroid'i farklı platformlarda da kullanmanız mümkün, ancak SnapPea'de birkaç faydalı ek özellik daha bulacaksınız.


İndirin: SnapPea (Android, Windows)

Tüm Konu: SnapPea ile cebinizi PC'nizden yönetin!

Resimlerle: Android'inizi WP7'ye, iOS'a dönüştürün!

Kaynak: www.chip.com.tr