SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.3 [16.05.2011]

CHIP Online
16-05-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

SoftOrbits Flash Recovery, Flash sürücü verilerini kurtarmaya yönelik bir yazılımdır. Herhangi türde bir depolama medyasındaki verileri kurtarabilir (müzik çubukları, dijital kameralar, flaş sürücüler, USB sürücüler, PC kartları, vb). Araç, bozulan ve silinen tüm fotoğrafları, belgeleri, mp3'leri ve diğer dosyaları sürücü biçimlendirilmiş olsa dahi kurtarır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

SoftOrbits Flash Recovery, Flash sürücü verilerini kurtarmaya yönelik bir yazılımdır. Herhangi türde bir depolama medyasındaki verileri kurtarabilir (müzik çubukları, dijital kameralar, flaş sürücüler, USB sürücüler, PC kartları, vb). Araç, bozulan ve silinen tüm fotoğrafları, belgeleri, mp3'leri ve diğer dosyaları sürücü biçimlendirilmiş olsa dahi kurtarır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: SoftOrbits Flash Drive Recovery 1.3

jawseren
17-05-2011, 03:38   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

hiçbir işe yaradığı yok..denemeyin bence

cey_cey
17-05-2011, 14:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
181 mesaj

Selamlar
Programı kaçıran arkadaşlar aşağıdaki adresten indirebilirler. Bu tür kurtarma yazılımları formattan sonra bile kurtarabileceğini iddia ediyor fakat ben üstüne bir kez yazılmış bir dosyayı kurtarmayı başaramadım henüz.
Eğer yanlışlıkla bir dosya silerseniz ve sizin için çok önemliyse o an bilgisayarın fişini çekin ve harddiski çıkarıp başka bir pcde kurtarma yazılımıyla taratın. Veya sisteminize en başta güvendiğiniz bir kurtarma yazılımı yükleyin ve orda beklesin. İhtiyaç olduğunda pc ye yüklemek gerekmeyeceği için dosyalarınıza en az zararı vermiş olursunuz. Bu yazılım benim ihtiyaçlarımı tam olarak karşılamadı diyebilirim.
 İyi günler dilerim.

İndirme adresi:
http://www.imationweb.net/imatio ... cid=6&orderby=dateD

Son Düzenleme: cey_cey ~ 17 Mayıs 2011 16:56