Soluto 1.2.718.0

mesut53
29-10-2011, 13:32   |  #1  
mesut53 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
294 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2011


Soluto (Bilgisayar Başlangıcını Hızlandırma Programı) bugüne kadar bildiğiniz optimizasyon yazılımlarının oldukça dışına çıkarak,sistem performansını artırmanın alternatif yollarını aralıyor.
Sizinle benzer problemleri yaşayan kullanıcılarla iletişim kurmak hem onlardan yardım almak hem de onlara yardımcı olmak istemez misiniz? Soluto oluşturduğu "PC Genom" projesiyle bilgisayarda yaşanan problemlere hemen cevap bulunabilecek bir kütüphane meydana getiriyor. Topluluk tarafından düzenlenen bilgiler Soluto tarafından bir araya getirilerek analiz ediliyor. Böylece bilgisayarkullanıcılarının yaşadığı binlerce sorun yaşanmış tecrübelere dayanılarak çözümleniyor.

Soluto kurulumundan sonraki ilk bilgisayar başlangıcında yaptığı analizlerle size gerçekçi bir rapor çıkartıyor. Bu rapor sayesindebilgisayarınızı yavaşlatan her uygulama gözler önüne seriliyor. Soluto'nun önerilerine kulak vererek bilgisayar açılışınızı hızlandırmakla işe başlıyorsunuz. Daha sonraki süreçte bilgisayarınızın sebebini anlamadığınız şekilde kasıldığı her durumda programdan yardım alarak topluluğun sesine kulak verebilirsiniz. Böylece benzer sorunları tecrübe edenlerin görüşlerinden yararlanır ve sorunlarla vedalaşırsınız.

Soluto'nun amacı sadece yardım alan değil, yardım etmesini de seven kullanıcılarla projesini her sorunun  cevaplanabileceği dev bir kütüphane haline getirmek. Kullanıcıların karşısına şık, kullanıcı dostu ve minimalist bir arayüzle çıkan Soluto beta sürümünde olmasına rağmen kullanmaktan çok zevk alabileceğiniz yeni nesil bir program.

Dosya Boyutu: 1,20 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil:İngilizce
Platform:Windows XP/Vista/7
Yapımcı:Soluto

Soluto 1.2.718.0 Ücretsiz İndirin