Sony CyberShot H10

Koray Kocaman
16-03-2008, 23:30   |  #1  
Koray Kocaman avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,876 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2004

Sony önceki Sony CyberShot DSC-H3 modelinin devamı niteliğindeki Sony CyberShot DSC-H10 dijital fotoğraf makinesini duyurdu. CyberShot H10 dijital kamera kompakt boyutlarına rağmen çok daha büyük ebatlı modellerin performans ve özeliklerine sahip. Cep veya çantada rahatlıkla taşınabilen Sony CyberShot H10 8 megapiksel çözünürlüğü ile pek çok çekim koşullarında kullanıcının gereksinimlerine fazlasıyla cevap verebiliyor. Sony CyberShot DSC H10 dijital fotoğraf makinesinin 3.0 inç (7.6 cm) büyüklüğünde Clear Photo LCD Plus ekranı çekim ve izleme işlemlerini kolaylaştırıyor. DSC H10 kamera 10x optik zum Carl Zeiss objektifi ve uzun menzilli flaşı ile uzak çekimleri rahatça gerçekleştirebiliyor.

Sony H10 yüz tanıma teknolojisi
Sony H10 dijital kamerada bulunan Yüz Tanıma Teknolojisi ile çekimi yapılan fotoğraftaki insan yüzleri tespit edilebiliyor. Sony’nin bu yüksek zum özellikli modeli gelişmiş spor çekim modu ile yüksek çekim hızlarında ve sürekli otomatik netleme özelliği ile hareketli nesnelerin ve olayların fotoğraflanmasında büyük kolaylık getiriyor.

Super Steady Shot optik görüntü sabitleyici
Sony Cyber-Shot H10 dijital fotoğraf makinesi maksimum ISO 3200 ışık duyarlılık değerine ulaşabiliyor. Bu yüksek ISO değeri sayesinde zayıf ışıklandırılmış ortamlarda flaş kullanmaya gerek kalmadan düşük noise değerlerine sahip fotoğraflar çekilebiliyor. Yüksek ISO değerin eşliğinde Super SteadyShot optik görüntü sabitleme fonksiyonu ile yüksek zumlu veya zayıf ışıklı ortamlardaki çekimlerde son derece net ve berrak fotoğraflar elde edilebiliyor.

Sony CyberShot DSC-H10 dijital kamera
Sony CyberShot H10 dijital fotoğraf makinesi D-Range Optimiser (DRO) özelliği ile pozlama ve kontrast değerlerini otomatik olarak ayarlayarak doğal görünümlü fotoğraflar elde edilmesini sağlıyor. Kameranı bu özelliği özellikle zayıf ve güçlü aydınlatılmış detayların kaybolma riskinin olduğu arkadan güçlü bir şekilde aydınlatılmış ortamlarda etkili oluyor.

Sony DSC-H10 - Fiyat & Piyasaya çıkış tarihi
Sony CyberShot H10 dijital kamera üstün görüntü kalitesi ve esnek çekim fonksiyonlarına rağmen son derece kolay kullanım özellikleri sergiliyor. Sony CyberShot DSC H10 dijital fotoğraf makinesi 2008 yılının Mayıs ayında yaklaşık 300 USD satış fiyatı ile piyasalara sunulacak.

Kaynak Ve Bilgi İçin::

Kapalı Hesap (34907)
19-03-2008, 10:44   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2006

Güzel bir haber ,fotoğraf tutkunları, meraklıları,ticaretini yapanlara "tavsiye" teknoloji SONY İşini bilir sürekli geliştirir yeni modeller yeni teknolojiyi eşsiz pazarlama şirketlerinden birkaçı...

1ol3irol
20-03-2008, 23:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,714 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2007

arkadaşımda sony'nin bi makinesi var ama bu tarz diil. küçüklerinden. 4mp carl zeiss. ben böle kaliteli foto kodak 7.2de bile görmedim. nefes kesiyo resmen. bu makinenin kalitesini tahmin bile edemiom.