Sony DSC-W15 Dijital Fotoğraf Makinesi

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
tolgaaglot
06-07-2005, 11:31   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Arkadaşlar  Sony DSC-W15 Dijital Fotoğraf Makinesi
almak istiyorum.Sizce nasıl bir makinedir veya aynı kategoride öneribileceğiniz daha iyi bir şey var mı? Digital fotoğraf makineleri hakkında bir uzman değilim ama benim için öenmli olan görüntü kalitesi, titreşimsiz çekim, gece çekimi ve ışık ayarları.
teşekkürler.

biofreak
07-02-2006, 23:42   |  #2  
Taze Üye
8 mesaj

sana canon tavsiye ederim ben de bi aralar ona bakmıştım www.dpreview.com dan ve www.steves-digicam.com da incelemeler var   www.pbase.com/cameras tan çekilen fotolara bak ama fotoların hepsi iyi çekilmemiş olabilir yanlış yönlendirmesin

gevezece54
08-02-2006, 21:59   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

merhaba arkadaşım bende sony cybershoot f-717 var ve gece çekimleri mükemmel 5 metreye kadar flash aydınlığını ayarlıyabiliyorsun ve 3 seçenek var ayarlamak için.  kötü yanları biraz büyük bir makina olması ve web cam olarakkullanılmaması  görüntü kalitesi mükmmele yakın 6 adet fotoğraf kayıt etme modu var ve en yüksek kalitede fotoğraf kayıtların yaklaşık 3,5 mb oluyor. makine biraz profesyonel kullannıma yönelik bir makine. ben aldım şuan için çoook memnunum fiyatı biraz pahalı haberin olsun.