Sony Ericsson'un yeni silahının resmi!

CHIP Online
21-09-2008, 11:20   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sony Ericsson'un sır gibi sakladığı yeni Walkman telefonunun ilk resmi internete sızdı.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Sony ... nin-resmi_8776.html

Dünyanın sayılı cep telefonu üreticilerinden biri olan Sony Ericsson, cep telefonu pazarını hareketlendirmeye hazırlanıyor.

Yeni telefonu hakkında henüz hiçbir açıklamada bulunmayan Sony Ericsson, yeni telefonunun resimlerini de henüz yayınlamamasına rağmen, bazı fotoğrafları şimdiden internete düştü bile!

Oldukça ince bir yapıya sahip olmasının yanında 3.5G bağlantısını da içerisinde barındırması beklenen ve yapısı itibariyle W880i'ye benzeyen SE'nin yeni Walkman telefonu, 3.2 megapiksel kamerasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Hakkında fazla bir bilgi olmayan ve bu yılın sonuna kadar raflardaki yerini alması beklenen telefon ile ilgili önümüzdeki günlerde Sony Ericsson tarafından bir duyuru yapılması bekleniyor.


Tüm konu: Sony Ericsson'un yeni silahının resmi!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Bu ürün hakkındaki düşünceleriniz...

Fattur
21-09-2008, 16:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2008

Renk seçenekleri çok olursa güzel olabilir

memberxxx
21-09-2008, 17:02   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2008

Sony Ericsson'da bulunan ve beni soğutan şey şudur. Menüleri o kadar sade ve basit ki son model telefon kullanmak yerine ATM'de seçim yapıyormuşsun hissi uyandırıyor. Ekranlarını dar tutmaları ve menüyü geliştirememeleri nedeniyle Nokia'nın o havasını vermiyor hiçbir zaman bana Sony Ericsson.

Nokia'da dosya oluşturmaya kadar her şey size bilgisayar kullanıyormuşsunuz havası verirken henüz Samsung ve Sony Ericsson'larda kısıtlı menülere girebiliyormuşsunuz havası yaratıyor.