Sony Ericsson X10: Çıkış tarihi açıklandı

CHIP Online
18-11-2009, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Sony Ericsson'un kurtarıcı gözüyle baktığı son bombası ne zaman çıkacak; neler sunacak?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/sony ... ciklandi_16495.html

Resimlerle: Sony Ericsson Xperia X2 - Tüm resimler

Sony Ericsson 10 Şubat 2010'da Android tabanlı ilk cep telefonu Xperia X10'u dağıtıma sunuyor. Üretici gelişmeyi web sitesinde açıkladı. Şimdiye kadar Google cep telefonunun çıkış tarihi hakkında sadece 2010'un üçüncü çeyreği gibi yuvarlak bir ifade kullanılıyordu.

Rachael kod adıyla tanınan Xperia X10 Android işletim sistemi Donut ve üreticiye has bir kullanıcı arabirimiyle beraber geliyor. 1 GHz hızında çalışan işlemci hızlı bir çalışma temposu sağlıyor. 4 inçlik dokunmatik ekran iyi bir görüş açısı sağlıyor. WLAN, HSPA, 8,1 Megapiksel kamera ve GPS navigasyon cihazın donanım yelpazesi arsasında yer alıyor. Telefonun fiyatı yaklaşık olarak 700 Euro olacak.

Tüm konu: Sony Ericsson X10: Çıkış tarihi açıklandı

İzleyin: Sony Ericsson X2'nin marifetleri

Resimlerle: Sony Ericsson Xperia X2 - Tüm resimler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sony Ericsson X10'un özellikleri ve tasarımı sizi etkiledi mi?

fatihdw
18-11-2009, 19:05   |  #2  
fatihdw avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
475 mesaj

ne özelliği olursa olsun sony ericsson satmaz nedeni bir defa malının reklamını yapamıyorlar ve pazarlama konusunda çok kötüler çoğu kişinin haberi bile olmuyor se'nin yeni modelinden pazarlama ve reklam becerisi olmayan firma bataklığa gider maalesef ilk telefonum ericsson'du 10 sene önce ve o zamanlar piyasada çok vardı ama şimdi ericsson kullanan biri görmüyorum ben bu gidişleri iyi değil