Sony kamera ile dvd

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
antalya2006
29-05-2006, 11:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Merhaba arkadaşlar sizlerden öğrenmek istediğim konu kameramdaki görüntüleri bilgisayarıma aktardıktan sonra bunu dvd formatına çevirip daha sonrada dvd cd'sine yazmak istiyorum bunu yapabilmemek mümkün mü çünkü ben buna uygun düzgün bir program bulamadım yardımlarınızı rica ediyorum.
şimdiden teşekkürler

mustafa_yuksel
29-05-2006, 13:10   |  #2  
Taze Üye
8 mesaj

Merhaba, bunun için bir çok program olacağı gibi ben size benim kullandığım dvd movie factory programını önerebilirim, bir firewire kartı ve kablosu yardımı ile (yaklaşık 20-25 dolar) kameranı bilgisayarına bağlayıp direkt olarak görüntüleri bilgisayarına dvd movie factory programı aracığılıyla istediğin formatta (dvd, vcd, svcd) kaydedip daha sonra boş bir dvdye kaydedebilirsin. Kolay gelsin...

antalya2006
30-05-2006, 10:37   |  #3  
OP Taze Üye
8 mesaj

Merhaba ;
benim bilgisayarımda firewire kartı ve kablosu var fakat dvd movie factory programı ücretli sanırım bunu nasıl crack yapabilirim yardımcı olabilirmisin bu programın sende crack'i varmı
yardımın için çok teşekkür ederim

mustafa_yuksel
31-05-2006, 11:08   |  #4  
Taze Üye
8 mesaj

Merhaba, bende program daha önce aldığım bir donanım ile bundle olarak çıkmıştı fakat size tavsiyem crack değil orjinal yazılım kullanmanız kamera için 1 ile 1.5 milyar arası bir para ödenirken 50 dolarlık bir program çok pahalı olmasa gerek.